Respublikos gatvės liepaitės vėl užkliuvo piktadariams: naktį į ketvirtadienį nulaužti 23 medeliai. Žmogui, padėsiančiam išaiškinti vandalus, rajono valdžia pažadėjo premiją.

Policijos pareigūnai, tiriantys chuliganų išpuolį Respublikos gatvėje, kol kas neatskleidžia, ar pagal surinktą informaciją ir nusikaltimo vietoje paliktus pėdsakus pavyko nustatyti medelių laužytojus. „Pareigūnai apklausė Respublikos gatvės privačių namų gyventojus, nagrinėja vaizdo kameros įrašus. Viliamės, kad chuliganai bus išaiškinti ir nubausti“, – sakė rajono policijos komisariato viršininkas Stasys Meliūnas. Pareigūnai šį išpuolį linkę sieti su tą pačią naktį Respublikos gatvės prieigose įvykdytu kitu nusikaltimu, kurio metu buvo apdaužytas rokiškėno automobilis.
Aiškinantis liepaičių niokotojus tarp miesto seniūnijos ir policijos vadovų įvyko nesusipratimas. „Liepaitės laužomos ne pirmą kartą, bet chuliganų išaiškinti nepavyksta, o juk miestą filmuoja vaizdo kameros. Dėl to išsakiau priekaištus policijai“, – sakė miesto seniūnas Viktoras Gruodys.
„Pareigūnai man skundėsi, jog naktį, kai buvo laužomi medeliai, Respublikos gatvėje nedegė žibintai. Netrukus išsiaiškinome, kad žibintai degė, todėl atsiimu priekaištus, išsakytus miesto vadovams“, – sakė p. Meliūnas.
Policija ir miesto seniūnija prašo gyventojų pagalbos. Už vertingą informaciją, padėsiančią išaiškinti chuliganus, miesto ir rajono vadovai žada skirti premiją. Jos  dydis kol kas neskelbiamas. 
Pagal Respublikos gatvės rekonstrukcijos projektą pernai rudenį atnaujintoje gatvėje buvo pasodintos 94 liepaitės, šiam darbui atlikti skirta 14 tūkst. litų. Pirmą kartą chuliganų taikiniu medeliai tapo praėjusių metų gruodyje. Tąkart nulaužtos  ir su šaknimis išrautos kelios liepaitės.

 

Rasa Čižauskienė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie