Šešis vaikus užauginusi Zita Bitinienė antrą kartą gyvenime ryžosi prašyti pagalbos: šįkart – iš Anglijos parsivežti smarkiai susirgusį sūnų. D.Zibolienės nuotr.
Šešis vaikus užauginusi Zita Bitinienė antrą kartą gyvenime ryžosi prašyti pagalbos: šįkart – iš Anglijos parsivežti smarkiai susirgusį sūnų. D.Zibolienės nuotr.

 

   

Pas seseris į Angliją nuvažiavusį 24 metų jaunuolį pirmąją viešnagės dieną ištiko insultas. Kairiosios kūno pusės nevaldantį sūnų jo šeima nori parsivežti į Lietuvą, tačiau tam neturi pinigų. Tai jau antras kartas, kai ligų kamuojama šeima viešai kreipiasi pagalbos į visuomenę: prieš šešerius metus Juodupėje  televizijos laida „Bėdų turgus“ surengė labdaringą humoro grupės „Ambrozija“ koncertą šiai šeimai paremti.    

 

Nelaimė pirmąjį rytą

Kazliškietė Zita Bitinienė vos sulaikydama ašaras pasakojo apie ją užklupusią nelaimę. Pernai lapkričio 20-ąją jos sūnus Justinas išvažiavo į Angliją paviešėti pas Peterbore gyvenančias seseris Redą ir Lijaną. Motinos žodžiais, vasarą ir rudenį Justinas dirbo Vilniuje atrakcionų parke. Žiemą darbo nebuvo, todėl iš Vilniaus grįžo gyventi į Kazliškį. Kadangi ir čia darbo nerado, užsiregistravo Rokiškio darbo biržoje. „Dukros Anglijoje dirba šokolado fabrike. Jos ir pakvietė Justiną pasisvečiuoti. Sunku pasakyti, ar ilgam jis būtų apsistojęs. Jaučiu, kad tikėjosi įsidarbinti fabrike, užsidirbti nors pragyvenimui, savo reikmėms“, – kelionės motyvus pateikė motina.

Anot jos, Justinas į Angliją išvyko su keliais ten gyvenančiais pažįstamais. Seseris pasiekė vėlai vakare, pernakvojo, o atsikėlęs ryte pasijuto labai blogai. Motinos žodžiais, kad nutiko baisi nelaimė, dukros suprato tik pastebėjusios, jog po staigaus priepuolio atsigaunantis Justinas nebevaldo kairiosios kūno pusės…

Galintys paremti, prašomi pervesti lėšų į banko sąskaitą:   

Bankas DnB NORD kodas 40100

Sąskaitos numeris LT454010041500253564

 

Visas straipsnis šeštadienio “Gimtajame…”

Dalia Zibolienė

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments