Praėjusio penktadienio posėdyje rajono tarybos nariai buvo informuoti apie Rokiškio jaunimo mokyklos direktorei Reginai Beniušienei skirtą drausminę nuobaudą.

Atliko tyrimą
Skaitytojams primename, kad balandžio 14 d. rajono savivaldybės Švietimo skyrius gavo Jaunimo mokyklos mokytojų skundą. Jame pedagogai kalba apie prastą mokyklos mikroklimatą, kurį lemia direktorės autoritarinis vadovavimas ir nuolatinė psichologinė įtampa.
Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Aloyzo Jočio įsakymu buvo sudaryta komisija skundui tirti. Joje – Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, to paties skyriaus specialistė Rita Gagiškienė ir Švietimo įstaigų vadovų asociacijos Rokiškio skyriaus pirmininkas, Kamajų A.Strazdo gimnazijos direktorius Augutis Tymukas. Komisija atliko tyrimą Jaunimo mokykloje, apie susidariusią padėtį  kalbėjosi su mokyklos direktore bei darbuotojais.

Faktai pagrįsti
„Nustatyta, jog skunde paminėti faktai apie direktorės R.Beniušienės netinkamą elgesį yra pagrįsti. Tai – nuolatinis mokytojų žeminimas, gąsdinimas, vieša kritika, nekultūringas elgesys su darbuotojais, nesivaldymas, destruktyvi nuostata dėl mokyklos perspektyvų, vienašališkas sprendimų priėmimas. Šiuos nusiskundimus žodžiu ir raštu patvirtino 14 mokyklos darbuotojų. Direktorė kaltinimus neigė“, – pranešime rajono tarybai teigė Švietimo skyriaus vedėjas A.Laužadis.

Visas straipsnis antradienio “Gimtajame…”

Reda MILAKNIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: