Maršrutinių miesto autobusų nėra daug, kaip, beje, ir jais važiuojančiųjų. Atrodytų, dėl to vairuotojai nepervargsta ir su keleiviais turėtų elgtis mandagiai. Tačiau kai kurių rokiškėnų nuomonė apie juos – ne pati geriausia…

Po šią savaitę įvykusios avarijos, kai autobusas nubraukė jį apvažiuoti norėjusio automobilio šoną, pasipylė rokiškėnų skundai bei pasakojimai apie neatidžius ir nekultūringus autobusų vairuotojus.

Į redakciją paskambinusi moteris piktinosi, esą kai kurie autobusų vairuotojai yra atsainūs, nors dirbdami tokį darbą tampa atsakingi už keleivių sveikatą ir gyvybę. „Laimė, važiuoti autobusais pačiai kol kas netenka. Tačiau susitikimas su jais kelyje porą kartų man vos nesibaigė tragiškai. Vairuotojai stoja, kur nori, apie posūkių signalus mažai kuris težino… Mano nuomone, antradienio avarijos kaltininkas tikrai ne tas vargšas žmogelis, o autobuso vairuotojas”, – svarstė moteris.

Apie AB Rokiškio autobusų parko vairuotojus diskutavo ir „Gimtojo…” internetinės svetainės www.grokiskis.lt lankytojai. Komentatorius rašo: „Autobuso vairuotojas atsakingas už keleivių saugumą. Pagal Kelių eismo taisykles autobusas turi pirmumo teisę ir ja vairuotojas naudojasi, tačiau jis nepaiso veidrodžių – įjungia posūkio signalą ir į priekį, atseit, koks kvailys lįstų po tokia transporto priemone?” Jooo slapyvardžiu pasivadinęs skaitytojas rašo: „Kaip važiuoja autobusų vairuotojai, manau, visi žino: jų pirmumo teisė ne tik mieste, bet ir už jo ribų. Ne kartą mačiau, kaip jie kerta ištisinę juostą, jokios pagarbos kitiems vairuotojams – važiuoja kaip tankai.”

Išsamiau – šeštadienio GR.

Miglė KATINAUSKIENĖ

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments