Netrukus pasaulio ledo ritulio čempionatui ruoštis pradėsianti Lietuvos ledo ritulio rinktinė plečia kandidatų sąrašą ir kviečia didesnį būrį gynėjų į treniruočių stovyklą, kuri prasidės ateinantį sekmadienį. Į komandą pakviestas Rokiškio „Rokiškio“ žaidėjas Karolis Šveikauskas. 
„Komanda susiduria su sunkumais gynėjų grandyje. Traumuotas jaunasis Edgaras Protčenka, JAV kovą NAHL lygos atkrintamosiose varžybose tęsia Domantas Čypas. Traumuotas Rolandas Aliukonis, dėl asmeninių priežasčių rinktinei negali padėti Justinas Vėželis, sėkmingai Rusijos aukščiausioje lygoje žaidžia Nerijus Ališauskas, kurio pusfinalio serija tęsis mažiausiai iki balandžio 3 dienos. Dėl to kviečiame platesnį būrį gynėjų į stovyklą, kurioje žiūrėsime, kas ko vertas“,- sakė Lietuvos ledo ritulio rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Hakė (Bernd Haake).

Į rinktinę papildomai yra kviečiami Elektrėnų „Energijos“ žaidėjai gynėjas Karolis Kubilius ir puolėjas Deividas Kazlauskas. Iš Rokiškio „Rokiškio“ kviečiamas Karolis Šveikauskas, iš Kauno „Baltų ainių“ – gynėjai Žygimantas Girdžius ir Jevgenijus Čiugajus.

„Kai kurie puolėjai gali puikiai žaisti gynyboje, tą matėme pernai, kai tą puikiai darė Artūras Visockas. Ieškosime sprendimo ir optimalaus varianto“, – teigė B. Hakė. 

Eltos inform.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie