Liberalų ir centro sąjungos taurė atiteko Panevėžio „Atomo“ komandai.

Politinė reklama

Tris dienas trukusiame salės futbolo turnyre „Liberalų ir centro sąjungos taurė 2010“ varžėsi 8 komandos: 6 rokiškėnų ir 2 kviestinės – Kupiškio „Narjanta“ ir Panevėžio „Atomas“.

Turnyro nugalėtojais tapo Panevėžio „Atomas“, finalinėse rungtynėse 2:1 įveikęs Kupiškio „Narjantos“ ekipą.
Mažajame finale varžėsi rokiškėnai – „Vienybės“ ir „Entuziastų“ ekipos. Trečią vietą iškovojo „Vienybės“ futbolininkai, įveikę varžovus net 10:2. Penkta liko jungtinė „Mėgėjų“ ir „Senjorų“ ekipa, šešti – „FK Jaunimo“, septinti – Kavoliškio futbolininkai, aštunti – turnyro debiutantai „Merinda“. Geriausiu turnyro žaidėju tapo panevėžietis Mantas Gasiūnas, rezultatyviausiu – jo komandos draugas Dainius Staniulis, o geriausiu vartininku pripažintas „Narjantos“ vartų sargas Šarūnas Kriūka. Nugalėtojams apdovanojimus įteikė Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio skyriaus pirmininkas Gintaras Girštautas ir rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Rekerta.

Šis turnyras – ne vienintelis, kurį remia Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio skyrius: rugsėjo pradžioje liberalcentristai surengė 3×3 gatvės krepšinio turnyrą „Centro jėga“, o sausį planuoja ledo ritulio turnyrą.

Politinė reklama bus apmokėta iš Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio skyriaus rinkiminės sąskaitos. Užs. 7