Skrabalininkas R.Šilinskas ir Padvarnių globos namų gyventojai skleidė neįtikėtiną energiją. D.Zibolienės nuotr.
Skrabalininkas R.Šilinskas ir Padvarnių globos namų gyventojai skleidė neįtikėtiną energiją. D.Zibolienės nuotr.

Gruodžio 2 d. sausakimšoje Rokiškio kultūros centro didžiojoje salėje vyko neeilinė šventė – socialinės globos įstaigų menų diena „Scenoje su žvaigžde“. Neįgaliųjų meno kolektyvai koncertavo kartu su žinomiausiais šalies muzikos atlikėjais. Koncertas buvo įspūdingas: pasirodymus žiūrovai palydėjo gausiais plojimais ir skanduote „Pakartot!“

Dvyliktąjį kartą rengiama šventė šiemet iš Panevėžio persikėlė į Rokiškį. Pagerbti neįgaliųjų ir su jais dirbančių socialinių darbuotojų atvyko Seimo narių būrys, įvairių ministerijų, savivaldybių atstovai. Rokiškio šv. Mato bažnyčioje šv. Mišias už visus sergančiuosius aukojo Panevėžio vyskupijos vyskupas Jonas Kauneckas.
Įspūdingo renginio metu Kultūros centro scenoje su garsiausiomis šalies muzikos žvaigždėmis šoko, dainavo ir vaidino Zarasų, Padvarių (Kretingos r.), Kalvarijos, Linkuvos (Pakruojo r.), Prūdiškių (Vilniaus r.), Lavėnų (Pasvalio r.), Didvyžių (Vilkaviškio r.), Jotainių (Panevėžio r.), Kupiškio ir šventės šeimininkų – Skemų socialinės globos namų gyventojai.
Scenoje žiūrovus linksmino ir Obelių vaikų globos bei Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtiniai.
Po koncerto dainininkai Ramūnas Lisinskas (kapela „Sadūnai“),  Aleksandras Čmukas („Jungėnai“), Kęstutis Stumbrys, Vladas Kovaliovas Vaidas Dzežulskis, Danė Jurkšaitytė, Irena Snabaitienė, Ligitas Kernagis, Andrius Rimiškis, Inga Valinskienė, skrabalininkas Regimantas Šilinskas, režisierius Antanas Markuckis sakė, kad jiems šis pasirodymas įsiminė ilgam. Jie džiaugėsi koncerto sėkme ir šauniais atlikėjais, su kuriais vos po kelių repeticijų pasirodė scenoje.

Dalia ZIBOLIENĖ

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie