Rajono vyresniųjų klasių moksleiviai turėjo galimybę pabendrauti su juos dominančių universitetų
Rajono vyresniųjų klasių moksleiviai turėjo galimybę pabendrauti su juos dominančių universitetų

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje vyko pirmoji rajone Karjeros ugdymo diena. Ji sulaukė labai didelio pasisekimo: pasidomėti  būsima specialybe ir studijų sąlygomis atvyko apie 800 rajono vyresniųjų klasių moksleivių. Organizatoriai viliasi, jog ateityje šis renginys taps Šiaurės Lietuvos karjeros profesine muge.

Susirinkusiuosius į verslų ir mokslišką Rokiškio rajoną pasveikino vicemeras Egidijus Vilimas. Jo nuomone, Karjeros ugdymo diena yra pats reikšmingiausias pusmečio renginys rajone: nuo jo priklausys jaunų žmonių ateitis bei sprendimai. Savivaldybės Švietimo skyriaus vadovas Aurimas Laužadis pasiūlė plojimais padėkoti renginio koordinatorei, mokytojai Rimutei Valentienei, pas kurią konsultuotis profesijos pasirinkimo klausimais atvyksta netgi kaimyninių rajonų moksleiviai.
Renginio organizatorės, rajono Švietimo centro metodininkės Gaivos Krivienės teigimu, ne visi moksleiviai, jų pedagogai bei tėveliai gali nuvažiuoti į universitetus, kolegijas, studijų parodas ar muges, todėl aukštųjų mokyklų atstovus nutarta sukviesti į Rokiškį.
Į pirmąją mugę atvyko aštuonių universitetų ir keturių kolegijų dėstytojai bei studentai. Jie pasakojo apie studijų programas, studentų priėmimo tvarką, jų galimybes įsidarbinti, konsultavo individualiai.

Daugiau ketvirtadienio “Gimtajame…”

Dalia ZIBOLIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: