Krizė atsigręžė ir į dėvėtų drabužių verslą. Vis daugiau rokiškėnų stabteli ties pačiais pigiausiais, vos pora litų kainuojančiais aprėdais, vis daugiau randasi norinčių derėtis ir tartis. Anot prekeivių dėvėtais drabužiais, artėjanti vasara šiam verslui leidžia kiek atsigauti…

Ir dėvėti tampa per brangūs
Sunkmetis žmones verčia skaičiuoti: kad liktų pinigų sumokėti mokesčius už komunalines ir kitas paslaugas, jie priversti taupyti net maistui ir drabužiams. Sunkiau gyvenantys, neįstengdami sau ar savo šeimos nariams nupirkti naujų batų ar drabužių, sukdavo į nenaujų prekių parduotuves, kurias vadindavo „išganymu“. Dabar net šis „išganymas“ tampa per brangus.
Rokiškėnai, dėvėtų drabužių parduotuvių savininkai, neslėpė, jog krizė, apie kurią kalbama jau beveik metus, po truputį skverbiasi ir į jų verslą.

Padaugėjo „apžiūrinėtojų“
“Gimtojo…“ kalbinta dvidešimt trejų rokiškėnė Asta Stočkutė padeda savo motinai, daugiau nei dešimtmetį besiverčiančiai dėvėtų drabužių prekyba. Mergina kelias dienas per savaitę mikrorajono turgelyje prekiauja  nebe naujais drabužiais, patalyne ir rankšluosčiais. “Padaugėjo „apžiūrinėtojų“ vos tik sušnekus apie ekonominę krizę“. Būna: ateina žmogus, apžiūri, išsirenka norimą drabužį, tačiau, pamatęs 20 Lt kainą, išeina. Dažnas pareiškia didžiulį pasipiktinimą“, – pasakojo A.Stočkutė. Pasak merginos, vis daugiau atsiranda tokių, kurie dairosi tik į pačias pigiausias prekes.

Agnė Puteikytė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie