Rugsėjį gimnazijos moksleiviai sveikinsis ne tik su mokytojais
Rugsėjį gimnazijos moksleiviai sveikinsis ne tik su mokytojais

Artėjant rugsėjui skubama baigti tvarkyti miesto mokyklas. Tarp jų – Rokiškio Juozo Tumo–Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys. Šiais metais Europos Sąjungos lėšomis renovuojamas šios mokyklos stogas ir dalis pastato. Renovacijos sąmata – daugiau nei 900 tūkst. Lt.

Pasak J. Tumo–Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio Menų, technologijų ir aplinkos aprūpinimo skyriaus vedėjo Virginijaus Maurico, šiais metais bus renovuota tik dalis mokyklos ir visas jos stogas. Šis bus dar ir apšildytas.
„Būtinai reikėjo remontuoti gimnazijos pastato stogą. O jį apšildžius, tikimės, kad mokykloje bus gerokai šilčiau“, – teigė V. Mauricas.
Kaip ir senuosiuose J. Tumo–Vaižganto gimnazijos rūmuose (J. Kačerauskas, „Gimnazijos kabinetai nušvito ryškiomis spalvomis“ – GR, 2013 08 24), taip ir „Romuvos“ padalinyje atliekami smulkūs remonto darbai iš mokyklos sukauptų pinigų. „Kasmet sutaupytomis lėšomis atliekame smulkius remonto darbus. Šiuo metu dažomos sienos“, – kalbėjo V. Mauricas.
Pašnekovas atkreipė dėmesį į tebedirbančius statybininkus. Anot jo, darbai bus baigti tik spalio mėnesio pabaigoje. Statybos renovacijos darbus atlieka UAB „Henvida“ ir UAB „Rokiškio apdaila“.

 

Justas KAČERAUSKAS

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments