Savaitgalį Švenčionyse vykusiame štangos spaudimo turnyre „Aukštaitijos taurė“ sėkmingai startavo jėgos trikovės klubo „Grizlis“ sportininkai. Jie pelnė keturis medalius ir pagerino du rajono rekordus.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg puikiai pasirodė Gintarė Uldukytė. Jos rezultatas – 70 kg – naujas rajono štangos spaudimo moterų rekordas. Milda Bruverė toje pat svorio kategorijoje užėmė trečiąją vietą, iškėlusi 60 kg.
Vyrų varžybose svorio kategorijoje iki 66 kg bronzos medalį iškovojo Gediminas Kepenis. Jis išspaudė 135 kg štangą. Svorio kategorijoje iki 93 kg nepralenkiamas buvo Romualdas Keniausis. Jo rezultatas – 217,5 kg – naujas rajono vyrų rekordas. Toje pačioje svorio kategorijoje aštuntas liko Augustas Pimpė, iškėlęs 140 kg.
Komandų įskaitoje „Grizlis“ užėmė ketvirtąją vietą, mat į bendrąją įskaitą nebuvo įtraukti rokiškėnių sportininkių pasiekimai. Jei jie būtų įskaičiuoti, tuomet mūsiškiai būtų laimėję bronzą.