Audronė ir Česlovas Tumai dėkoja likimui
Audronė ir Česlovas Tumai dėkoja likimui

Prieš porą savaičių kilęs gaisras Kriaunose daugiavaikės Tumų šeimos namuose bepaliko namo sienas ir dalį stogo. Visa, kas buvo puikiai įrengto būsto viduje, virto nuodėguliais: dūmai ir vanduo turtą sugadino nebegrąžinamai. Apie 150 tūkst. litų nuostolį patyrusi šeimyna bando kurti gyvenimą iš naujo. Laimė, jaunylė dukra, septynmetė Joana, nelaimės metu viena buvusi namuose, spėjo ištrūkti iš ugnies gniaužtų. Tumai sako dėkojantys likimui, kad visi jie liko sveiki, ir kaimynui, kuris, rizikuodamas gyvybe, iš degančio namo išnešė dujų balioną.

Naujakurių likimas

„Gimtasis…“ rašė apie šios šeimos nelaimę. Ugnis, įsiplieskusi nuo pakurto židinio, per labai trumpą laiką sunaikino visą šeimos turtą pirmajame aukšte. Ne mažiau nukentėjo ir antrasis aukštas: aprūko ir vandeniu buvo sulietos sienos, išsilydė langų stiklai, pradegė stogas. Namus savo rankomis puikiai įrengęs Česlovas Tumas sakė, jog sveikos liko tik lauko sienos. Sudegė ir abiturientės Julijos, planuojančios studijuoti politologiją, išleistuvių suknelė.

„Teks viską kurti iš naujo. Skaičiuoju: gal pigiau griauti ir ant pamatų statyti naują namą“, – sakė tarp degėsių jau pradėjęs darbuotis keturių vaikų tėtis. Anot jo, dabar svarbiausia iki rudens perdengti pusę prakiurdyto stogo bei nors minimaliai įrengti pirmąjį aukštą: šeimai reikia kažkur prisiglausti žiemai. Auksines rankas remonto darbams turintis vyras pridūrė, kad darbus padarytų, bet viskam reikia pinigų, kurių po šios nelaimės visai nebelikę.

Visas straipsnis šeštadienio „Gimtajame…“ 

Aldona Minkevičienė

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie