Per gaisrą sudegė pastato stogas
Per gaisrą sudegė pastato stogas

Gaisras Miliūnuose (Rokiškio kaimiškoji sen.), nusinešęs 40 metų vyro gyvybę, vietos gyventojams priminė baisią tragediją. Prieš trejetą dešimtmečių liepsnose žuvo jo šeima, o dabar ugnis pasiglemžė ir vienintelį likusį jos sūnų. Jis – 5-oji šiais metais gaisro auka mūsų rajone.

Nedideliame Miliūnų kaime – slogi nuotaika. Žmonės dar neatsigavę nuo gaisro, pasiglemžusio jų kaimyno Ruslano Afanasjevo gyvybę. Penktadienio vakarą į namus važiavę miliūniečiai atkreipė dėmesį į šviesų vienišo vyriškio kiemą. Iš pradžių nieko blogo nepagalvojo. Mat vyriškis dažnokai  palikdavo neišjungtą elektrą.

Tik kai liepsnos ėmė laižyti pastato stogą, tuomet suvokė, jog šviesa sklinda ne nuo elektros. Pirmieji į degantį pastatą atskubėjo Deividas ir Valentas Grigoniai iš kaimyninio Didsodės kaimo. Jie nelaukė, kol atvyks ugniagesių komandos, patys nutarė veikti. Kadangi namo prieangis skendėjo liepsnose, penkiolikmetis Deividas pro nedidelį langelį priešingoje namo pusėje įšoko į vidų. R.Afanasjevą radęs suklupusį šalia lovos, sugebėjo jį pro langelį išnešti į lauką. Abu bandė gaivinti, tačiau vyriškis jokių gyvybės ženklų nerodė. Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai greitai užgesino nedidelį pastatą. Gaisro metu sudegė stogas, dalis namo. Jo gyventojui R. Afanasjevui niekuo nebegalėjo padėti ir greitosios pagalbos medikai.

Tiriamos dvi nelaimės priežastys: gaisras galėjo kilti nuo gedimo elektros instaliacijoje arba  netvarkingo kamino. 

Dalia Zibolienė

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie