Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Irena Zabulienė.
Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Irena Zabulienė.

Šiais taupymo laikais, kai mokyklose mažėja būrelių valandų, o mokytojai priversti daug laiko skirti moksleiviams, turintiems elgesio sutrikimų, dėmesys gabiausiesiems atrodo kaip graži išimtis. Rokiškio pedagoginė psichologinė tarnyba jau prieš šešerius metus ėmėsi iniciatyvos rinkti gabiausią rajono mokinį. Tiesa, konkursuose dalyvauja ne visų rajono mokyklų atstovai. Kyla klausimas kodėl: ar ne visur yra gabių moksleivių, o gal jiems ugdyti tiesiog pritrūksta laiko?   

 

Šeštą kartą
Sausio 18 d. 17 val. Rokiškio kultūros centre vyks šeštasis tradicinis konkursas “Gabiausias metų mokinys”. Jo iniciatorė – rajono savivaldybės Pedagoginė psichologinė tarnyba. Šis konkursas rengiamas nuo 2007 m., vykdant tęstinį projektą „Gabių vaikų asmenybės sklaida per savęs pažinimą, saviaktualizaciją ir saviraišką“. Pagal jį kasmet organizuojami ir kiti renginiai: išvykos, susitikimai, diskusijos.
Jau ketvirti metai kartu su minėtu konkursu rengiama vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, meninių darbų paroda “Visi skirtingi – visi lygūs”.

 

Siekiama objektyvumo
Kaip ir kasmet, konkurse dalyvaus gabiausi rajono mokiniai, o juos atrinks mokyklos.
Moksleivių žinių vertinimo komisijai vadovaus psichologijos mokslų daktaras Marius Daugėlavičius, o jos nariai bus savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, Pandėlio gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas, Panevėžio kolegijos Rokiškio filialo atstovė Ramunė Cegelskaitė–Spaičienė ir Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Irena Zabulienė.
Parodos „Visi skirtingi – visi lygūs“ darbus vertins Jaunimo mokyklos dailės mokytojas metodininkas Arūnas Augutis, dailininkė Asta Keraitienė ir Pedagoginės psichologinės tarnybos atstovė Vaida Matiukaitė.

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Reda MILAKNIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: