Dvaro parko talkos logotipas.
Dvaro parko talkos logotipas.

Rokiškio krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė džiaugiasi: dvaro talkos sąskaitą pasiekė pirmieji geros valios žmonių skirti 50 Lt gėlių sodinukams įsigyti.
Pasak direktorės, gautas Panevėžio gamtos apsaugos leidimas kirsti ir genėti medžius. Šie jau pažymėti, tačiau parke labai šlapia, todėl medžiai dar nekertami. Ūkio dalies vedėjas Valentinas Skeirys sutarė su dvaro talką organizuojančiais rajono verslininkais, kad šie techniką ir darbuotojus atsiųs kitą savaitę, kai pradžius žemė. „Jau iškirsti alksniukai, iš obelų sodo ištraukti vielos tinklai. Kol kas tvarkomės tiek, kiek galime patys, ir laukiame talkos“, – teigė vedėjas.
Primename: dvaro talka vyks balandžio 26 d. 10 val. Talkininkai kviečiami registruotis el. paštu muziejus@rokiskyje.lt ir telefonais: 52835, 52261, (8-618) 13099, (8-687) 16092.
Talkos organizatoriai tikisi, kad atsiras norinčiųjų prisidėti ne tik darbu, bet ir pinigais. Norintys ir galintys tai padaryti, gali pinigus pervesti į muziejaus sąskaitą AB „Swedbank“, LT10 7300 0100 0257 7457. Iš gyventojų surinktos lėšos bus naudojamos vienmečių gėlių sodinukų (iš viso sodinukams reikia apie 7 tūkst. Lt), įrankiams ir priemonėms įsigyti.
Taip pat vyksta akcija „Susimeskime talkai“: rajono įstaigų, įmonių kolektyvai kviečiami papildyti talkos sąskaitą. Gausiausiai akcijoje dalyvavęs kolektyvas talkos pabaigoje bus apdovanotas vertingu prizu.

 

GR inform.

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: