Dvaro parko puoselėtojų laukia staigmenos
Dvaro parko puoselėtojų laukia staigmenos

 

Balandžio 16 d. 10 val. rokiškėnai kviečiami į Krašto muziejų, į tradicinę, jau šeštąją, talką „Dvaro parkui – žalią veidą”. Jos dalyvių laukia įdomios staigmenos.

 

Ar rokiškėnai aktyviai registruojasi talkai? Krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė teigė, kad iki vakar pietų užsiregistravo per 50 talkininkų. „Ką tik sulaukėme Rokiškio aktyvių mamų skambučio. Jos žada ateiti į talką su paaugusiais, jau padėti galinčiais vaikučiais. Labai malonu, kad žmonės, laisvalaikį leidžiantys dvaro parke, ateina jį gražinti”, – sakė direktorė.

Rokiškėnai kviečiami registruotis talkai, nes taip patogiau prognozuoti jos dalyvių skaičių ir padalinti darbus. Tačiau ir paskutinę minutę sugalvojusieji patalkininkauti yra labai laukiami. Pageidautina atsinešti ir darbo įrankį – grėblį ar kastuvą. Išsamesnė informacija apie talką teikiama ir jos dalyviai registruojami tel. 52835, 52261, (8-618) 13099, (8-687) 16092.

Taip pat vyksta ir lėšų parko gėlynams rinkimo akcija. Norintieji paaukoti kviečiami lėšas pervesti į Rokiškio krašto muziejaus sąskaitą LT10 7300 0100 0257 7457, AB „Swedbank”.

Talkininkų lauks daug įdomybių. Krašto muziejaus direktorė N. Šniokienė prasitarė, jog kiekvienam dalyviui bus įteikta speciali talkininko kortelė, o jos turėtojų lauks vertinga staigmena. Atsipūsti nuo darbų, pabendrauti talkos dalyviai bus kviečiami prie tradicinės UAB „Bajorų žuvis” žuvienės lėkštės.

Lina DŪDAITĖ

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: