Savaitgalį Vilniuje Juodupės ledo ritulio komanda žaidė Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijos rungtynes su vietos „Lokių“ ekipa. Mūsiškiai varžovus įveikė 9:6, tačiau pergalė juodupėnams kainavo brangiai: dėl to, kad lazda trinktelėjo arbitrui per koją, gynėjas Igoris Baravikovas diskvalifikuotas visam sezonui.

Liejo apmaudą
Juodupės ledo ritulio klubo vadovas Antanas Gricius sakė, jog nuo pat rungtynių pradžios varžovams nesisekė. Užtat juodupėnai žaidė puikiai: jau pirmame kėlinyje jie įmušė šešis įvarčius, o vilniečiai – vos vieną. „Sostinės žaidėjai, pralaimėdami mažo miestelio komandai, jautėsi nekaip. Todėl jie apmaudą liejo provokuodami mūsiškius. Ir vilniečiams pavyko: antrajame kėlinyje varžovas suerzino mūsiškį, ir abu įsivėlė į muštynes. Už tai sportininkai buvo pašalinti iš aikštės“, – sakė p. Gricius.
Pasibaigus antrajam kėliniui mūsiškiai pirmavo 8:2. Tačiau „Lokiai“ ėmė žaisti aktyviau ir persvara tirpo.