Devynetų mistika: šiandien - 9999 nr.
Devynetų mistika: šiandien - 9999 nr.

Išleidome 9999-ąjį “Gimtojo…” numerį. Tokie skaičiai, nori ar nenori, asocijuojasi su mistika, keistenybėmis, laime, netikėtumais ar sėkme. Ar tikrai? Kad nereikėtų spėlioti, paprašėme Kriaunų muziejaus vedėjos Algimantos Raugienės, žinomos kaip raganos, būrėjos, komentaro bei užmetėme akį į internetinėje svetainėje pateiktą informaciją apie likimo skaičius ir okultinę skaičių reikšmę.

Devynetai vienoje vietoje
Pradėjusi kalbėti apie šešetus, septynetus garsioji ragana nepasakė apie šiuos skaičius kažko išskirtinio, o sužinojusi, kad rašome jau 9999-ąjį numerį, būrėja pirmiausia nutilo, o paskui… apipylė “Gimtąjį…” sveikinimais. Jos žodžiais, tai pats nuostabiausias skaičius, liudijantis išmintį, protą, intelektą ir visas panašias savybes. “Virskite kūlio iš džiaugsmo, nes negali būti nieko nuostabesnio! Tai visiška sėkmė: juk visi devynetai vienoje vietoje”, – sakė A.Raugienė.

Likimo skirta
Skaitydami apie likimo skaičius ir okultinę skaičių reikšmę sužinojome, kad devynetas –  išskirtinis. Žinoma, ir ne be niuansų, ko gero, ne svetimų laikraščiui žmonių pasaulyje.
Devyni simbolizuoja Marso planetą. Juo pažymėti yra kovotojai, tvirtu charakteriu, valia ir ryžtu pasiekiantys tikslą. Jie ūmaus charakterio, impulsyvūs, nepriklausomi ir nori būti patys sau šeimininkai. Jie drąsūs ir puikūs lyderiai. Patys didžiausi nemalonumai juos ištinka dėl per didelės drąsos ir impulsyvumo. Neretai jų gyvenime būna nelaimingų atsitikimų: gaisras, sprogimas ir pan. Dažnai juos persekioja  ginčai. Juos žeidžia kritika ir, net nebūdami garbėtroškos, apie save galvoja gerai. “Devyneto žmonės” yra nuostabūs, išradingi organizatoriai, tačiau juos reikia kontroliuoti, nes nusivylę gali staiga viską mesti. Jie viską gali padaryti dėl meilės. Šis skaičius laikomas sėkmingu gimimo skaičiumi, tačiau su sąlyga, kad žmogus kontroliuos save ir valdys savo temperamentą. Jiems labiausiai tinka avietinės ir raudonos spalvos, taip pat rožiniai tonai. Laimingi akmenys – rubinas ir granatas.

Sėkmės visiems
Šiandien tikrai daug devynetų vienoje vietoje: 2009-ieji metai, rugsėjis – devintas mėnuo. Smagu kiekvienam, savo darbu padėjusiam išvysti šviesą “Gimtajam Rokiškiui”, paženklintam magiškuoju numeriu. Džiaugsmo ir sėkmės linkime ir savo laikraščio skaitytojams bei visiems, kurie bent kartą paminėti jo puslapiuose.

Reda Milaknienė

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments