Pagaliau dėmesio sulauks gabūs mokiniai bei jų mokytojai. Organizatoriai baiminasi tik vieno – kad visi norintieji netilps salėje, todėl į renginį bus galima patekti su kvietimais.   

Švietimo centro iniciatyva gegužės 10 d. 14 val. Kultūros centro didžiojoje salėje planuojami gabių rajono mokinių apdovanojimai. Į juos bus pakviesti šių mokslo metų olimpiadų pirmųjų-trečiųjų vietų laimėtojai, jų mokytojai ir mokyklų atstovai. Planuojama, kad moksleivių bus apie 160, o mokytojų – apie 110.
Apdovanojimuose dalyvaus ir Rokiškio savivaldybės atstovai.
Renginyje koncertuos TV3 projekto „X faktorius“ dalyviai Ugnė Valinčiūtė ir Martynas Kavaliauskas.
Švietimo centro metodininkė–konsultantė Dalia Valskienė sakė, jog toks renginys sumanytas pirmą kartą – norima parodyti daugiau dėmesio ir pagarbos geriausiems moksleiviams bei jų mokytojams. Bus apdovanoti ir keliolika respublikinių olimpiadų bei konkursų prizininkų. Iki šiol olimpiadų prizininkams buvo teikiami tik knygyno „Pegasas“ čekiai.
Švietimo centro iniciatyvai pritarė ir rajono savivaldybė. Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis sakė, jog prieš porą metų pas rajono merą kartu su mokytojais buvo kviečiami tik respublikinių olimpiadų prizininkai. “Visada galvojom, kad rajoninių olimpiadų nugalėtojus taip pat reikia pagerbti“, – sakė skyriaus vedėjas.

Reda MILAKNIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: