Bokšteliai medžiams pjauti paruošti
Bokšteliai medžiams pjauti paruošti

Krašto muziejaus ūkio dalies vedėjas Valentinas Skeirys informavo: „Jei vėl neužklups lietus, ketvirtadienį nuo 8 val. ryto teritorijoje stovės du bokšteliai ir dirbs pjovėjai. Pagaliau pradėsime genėti didžiųjų medžių šakas. Aplinkosaugininkai leido pjauti dvaro aikštėje esančius medžius, kurie auga netoli elektros stulpų.”

V. Skeirys ragina norinčiuosius dalyvauti dvaro talkoje nelaukti paskutinės akimirkos ir kuo skubiau registruotis: „Smagu, kad būrys žmonių jau užsiregistravo, tačiau kuo daugiau rankų, tuo daugiau ir greičiau nuveiksime suplanuotus darbus.”

Balandžio 26 d. 10 val. dvaro talkoje laukiami rajono įstaigų ir įmonių kolektyvai, pavieniai žmonės kartu padirbėti, pabūti gryname ore, pabendrauti su bendraminčiais ir gerai praleisti laiką.

Talkininkai kviečiami registruotis el. paštu muziejus@rokiskyje.lt ir telefonais: 52835, 52261, (8-618) 13099, (8-687) 16092.
Talkos organizatoriai tikisi, kad atsiras norinčiųjų prisidėti ne tik darbu, bet ir pinigais. Norintys ir galintys tai padaryti, gali pinigus pervesti į muziejaus sąskaitą AB „Swedbank”, LT10 7300 0100 0257 7457. Iš gyventojų surinktos lėšos bus naudojamos vienmečių gėlių sodinukų (iš viso sodinukams reikia apie 7 tūkst. Lt), įrankiams ir priemonėms įsigyti.
Taip pat vyksta akcija „Susimeskime talkai”: rajono įstaigų, įmonių kolektyvai kviečiami papildyti talkos sąskaitą. Gausiausiai akcijoje dalyvavęs kolektyvas talkos pabaigoje bus apdovanotas vertingu prizu.

 

GR inform.

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: