Medalininkas Edvinas Deksnys.D. Zibolienės nuotr

Nuo penktadienio Rokiškis tapo šalies šaudymo sostine: vyksta Baltijos šalių taurės šaudymo varžybos. Skambant dūdoms iškilmingas varžybų atidarymas paskelbtas Rokiškio  krašto dvare. Varžybose dalyvauja per 140 sportininkų. Todėl šaudoma ne tik tradicinėje vietoje – Kūno kultūros ir sporto centro šaudykloje, bet ir sporto salėje.

Šeštadienio pavakarę paaiškėjo ir pirmieji mūsų rajono medalininkai. Šaudymo šautuvu varžybose antrąją vietą laimėjo Edvinas Deksnys. Po varžybų šaulys neslėpė, jog tikėjosi pirmosios vietos, visą laiką pirmavo, tačiau po kelių netikslesnių šūvių liko tik antroje vietoje. „Pristigo sportinės sėkmės“, – apmaudo neslėpė sportininkas.

Šaudymo pistoletu rungtyje antrąją vietą laimėjo Ernesta Mikalauskaitė. Jos finalas buvo labai permainingas: po pirmosios šaudymo serijos mergina liko penktoje vietoje. Bloga pradžia privertė sportininkę susikaupti. Po truputį ji kilo viršun ir užėmė antrąją vietą.

Birželio 1 d. 11 val. Jurijus Babachinas dar padidino rokiškėnų medalių kraitį: šaudymo pistoletu varžybose jis laimėjo antrąją vietą.

Birželio 1 d. 16 val. Paskutinė varžybų diena buvo sėkminga Edvinui Deksniui. Kitoje šaudymo šautuvu rungtyje jis išplėšė trečiąją vietą.