Atokiau nuo gyvenvietės daugiabučių esanti transformatorinė tapo pažeidėjų objektu. Vytauto Padvaisko teigimu
Atokiau nuo gyvenvietės daugiabučių esanti transformatorinė tapo pažeidėjų objektu. Vytauto Padvaisko teigimu

  

Taupymo vajus Bajorų gyvenvietei negalioja. Kaimiškosios seniūnijos sprendimu nuo pirmadienio gatvių apšvietimas tamsiu paros metu gyvenvietėje visai nutrauktas. Tačiau gudragalviai rado išeitį, kaip ignoruoti seniūnijos sprendimą: savavališkai įsibrovę į transformatorinę, jie tiesiogiai sujungė laidus, todėl  gatvių žibintai gyvenvietėje „pleškėjo“ ne vieną naktį.

  

 

Kaimiškajai seniūnijai vadovaujantis Vytautas Padvaiskas sakė nebežinąs, kaip su savivaliautojais kariauti. Šie per tris mėnesius jau nuplėšė tris  transformatorinės skydinės durų  spynas ir savavališkai įjungė visos  gyvenvietės apšvietimą. Iš gyventojų gavus signalą, kad gyvenvietės lempos šviečia ištisą parą, seniūnijos vadovams tenka vykti ir  elektrą atjungti.

Iki praėjusio pirmadienio gyvenvietės gatvės buvo apšviestos vakare ir ryte. Dėl lėšų taupymo nuspręsta nuo šios savaitės gatvių apšvietimo nebejungti. Tačiau naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį gyvenvietė švietė visą naktį. Paaiškėjo, jog nuo transformatorinės prietaisų skydo vėl nuplėšta spyna ir įjungta elektra.

 

 

Visas straipsnis šeštadienio “Gimtajame…”

Aldona Minkevičienė

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments