Rokiškėnai (tamsesnė apranga) sunkiai skynėsi kelią link varžovų vartų. L.Dūdaitės nuotr.

Trečiadienį Rokiškio futbolo klubo komanda startavo „Aukštaitijos“ salės futbolo pirmenybėse, kurias organizuoja Utenos apskrities futbolo asociacija. Mūsiškiai namuose žaidė su stipria uteniškių „AUTO 1 LOGISTIC“ ekipa ir nusileido jai 1:8.

Žaidimas nesusiklostė
Mūsiškių varžovė „AUTO 1 LOGISTIC“ ekipa itin stipri ir patyrusi, sėkmingai pernai žaidusi Lietuvos salės futbolo pirmojoje lygoje. O rokiškėnams rungtynės nesusiklostė. Ir net todėl, kad komanda prastai žaidė – varžovai buvo pranašesni, jau pirmajame kėlinyje išsiveržę į priekį 3:0. Rungtynių taškas buvo padėtas antrojo kėlinio pradžioje, kai uteniškiai per minutę įmušė dar 2 įvarčius. „Likviduoti 5 įvarčių persvarą neturėjome jokių šansų“, – po rungtynių „Gimtajam Rokiškiui“ sakė Rokiškio futbolo klubo prezidentas Erikas Gaigalas.

Visas straipsnis šeštadienio “Gimtajame…”