Pasaulio ledo ritulio čempionato I B diviziono turnyre Lietuvos ledo ritulio rinktinei net 0:8 nusileidus britams, už komandos žaidimą sirgalių atsiprašė gynėjas Artūras Katulis, žaidžiantis Juodupės ekipos gretose.

Šiose rungtynėse debiutavo taip pat Juodupės komandos vartus ginantis Donatas Žukovas. Tačiau kai jis antrojo kėlinio viduryje iščiuožė į aikštę, Lietuvos rinktinė jau buvo praleidusi 5 įvarčius. 

Pagal metimus Didžioji Britanija laimėjo 44:10.

Geriausiu Lietuvos komandoje pripažintas A. Katulis po rungtynių atsiprašė sirgalių už tokį rinktinės žaidimą. „Aš nežinau, kas atsitiko komandai. Kai toks rezultatas, žaidėjai pradeda smegenų ieškoti ne ten, kur reikia, ir prasideda grubus žaidimas. Atsiprašau sirgalių už tokį žaidimą ir tikimės atsigauti rungtynėse su Ukraina bei Kroatija”, – po dvikovos sakė A. Katulis.

Tačiau tai praeitis. Kroatijoje, nepaisant tokio skaudaus smūgio, susiklostė paradoksali situacija, kad Lietuva vis dar gali būti pirma. Rinktinei liko dvejos rungtynės su Ukraina ir Kroatija ir, palankiai susiklosčius aplinkybėms, pasiekiama netgi pirmoji vieta grupėje.

Hockey.lt ir GR inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: