Balandžio 1 d. „Gimtojo…“ numerio straipsnis „Partijose įsibėgėjo nerštas – ant  masalo užkibę  perbėgėliai tikisi saugių užuovėjų ir postų“ buvo su Melų dienai skirtu prieskoniu.

 

Nėra patvirtintų žinių, kad buvusių liberalcentristų pasiryžimas tapti socialdemokratais kaip nors sudrumstė socdemų nusistovėjusią stovyklą ir senbuvių galimybes dirbti valdiškuose postuose. Pavardės žinomų asmenų, paminėtų kaip perbėgėlių, socdemų sąrašuose, kaip ir buvo rašyta, nefigūruoja.

Tarp Darbo partijos narių sklido kalbų, jog būtų gerai savo žmogų pasodinti į „darbiečių“ valdomos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pavaldume esančių Skemų socialinės globos namų direktoriaus kėdę ir taip turėti perspektyvos per savivaldos rinkimus gauti šios įstaigos globotinių balsų. Tačiau realių žingsnių užimti šias pareigas nebuvo. Taigi direktorius Gintaras Girštautas, daugybę metų vadovaujantis vieniems geriausių šalies socialinės globos namams, dėl posto kol kas gali būti ramus. 

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų rajono skyrius į savo gretas neverbuoja perbėgėlių iš kitų partijų.

Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro vadovo konkursas  savivaldybėje įvyks šiandien. Į įstaigos vadovo pareigas konkurencijos nėra – dalyvauja vienintelė kandidatė. Savivaldybės atstovų teigimu, kiti pretendentai neatitiko konkurso reikalavimų. Nė viena valdančioji partija neprisipažino į centro vadovus proteguojanti savo žmogų.

 

GR inform.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie