Agnė ir Mykolas Zobovai Rokiškyje uždaro pramogų kompleksą „VIP house“
Agnė ir Mykolas Zobovai Rokiškyje uždaro pramogų kompleksą „VIP house“

Lietuvos cirko artistai Agnė ir Mykolas Zobovai Rokiškyje uždaro pramogų kompleksą vaikams, jaunimu ir suaugusiems „VIP house“.

Pramogų komplekse atšaukti visi koncertai, šokių vakarai, popietės vaikams, sunkvežimiais išvežama įranga, aparatūra, baldai. 

Klubo savininkė Agnė Zobovienė “Gimtajam Rokiškiui” pateikė tik labai trumpą komentarą: “Klubo uždarymas – tai mano asmeninė problema, kurios šiuo metu negaliu išspręsti, kuria nenoriu ir su niekuo dalintis. Palikite mane ramybėje. Per vieną naktį turėjau priimti šį sprendimą. Toks žingsnis nesusietas su Rokiškiu, klubo publika, kuri buvo puiki”.    

Užpernai pavasarį Lietuvos cirko artistai A. ir M. Zobovai įsigijo Kraštų (Obelių sen.) dvarą, o teritorijoje šalia jo planuoja įkurti žvėrių safarį.  O šiemet prieš Šv. Valentino dieną rokiškėnams pateikė staigmeną: pastate, kurį daugelis mūsiškių geriausiai prisimena kaip „Vaikų pasaulį“ ar „Vyturėlį“, atidarė pramogų kompleksą. Jie žadėjo suaugusiems ir jaunimui rengti koncertus, diskotekas, o vaikams – sekmadienio popietes. 

 

Dalia Zibolienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: