Rita Elmonienė sakė
Rita Elmonienė sakė

Rajono abiturientams, kurių šiemet yra 505, – pasirinkimo laikas. Iki kovo 7 d. jie turi apsispręsti, kokius egzaminus laikys. Didelių brandos sesijos pasikeitimų nežadama, išskyrus tai, kad šiemet numatytas valstybinis geografijos egzaminas.

 

Privalomieji – du 
Brandos atestatui gauti šiemet, kaip ir ankstesniais metais, reikės išlaikyti du brandos egzaminus – privalomąjį lietuvių (gimtosios ar valstybinės) kalbos ir vieną pasirenkamąjį. Iš viso galima laikyti ne daugiau kaip 6 egzaminus. Juos pasirinkti abiturientai turi iki kovo 7 d. Brandos sesija prasidės gegužės 5 d. prancūzų kalbos egzaminu. Kiekvieną gegužės šeštadienį, kaip ir pernai, vyks užsienio kalbų egzaminai: pernykštė sesijos organizavimo patirtis pasiteisino.
Tiesa, Rokiškyje prancūzų kalbos niekas nesimoko. Taigi mūsų rajone sesija prasidės gegužės 12 d. vokiečių kalbos egzaminu. Įprastai birželio 1 d. numatytas gimtosios kalbos žinių tikrinimas.
Pagrindinė sesija baigsis birželio 18 d. fizikos egzaminu.
Pakartotinė sesija prasidės birželio 19 d. ir tęsis iki liepos 9 d. Tądien bus laikomas lietuvių kalbos mokyklinis egzaminas.

Daugiau antradienio „Gimtajame…“

Reda MILAKNIENĖ

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie