lasai
Gimtasis Rokiškis Horoskopai

Horoskopai

Astrologinė prognozė gegužės 30-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien jums gali užeiti azartiškos nuotaikos. Tikriausiai neblogai seksis žaidimuose, konkursuose, varžybose. Jeigu turite greitai pasiekiamą tikslą, šiandien galite prie jo priartėti. Aktyviai bendrausite su vaikais.

JAUTIS. Gali būti, kad naujų vilčių suteiks su verslu, nekilnojamuoju turtu susiję reikalai. Tačiau gresia emocinis ir fizinis persitempimas, virškinimo sutrikimai, namiškių problemos.

DVYNIAI. Aktualūs bus su mokslu, žiniasklaida, komunikacijomis, technika susiję reikalai. Galite gauti svarbią žinią, suremontuoti reikalingą įrengimą. Tikriausiai teks bendrauti su veikliais žmonėmis, kalbančiais jums suprantamais argumentais.

VĖŽYS. Tvarkydami nuosavybės ir verslo reikalus remkitės realiomis finansinėmis galimybėmis ir anksčiau įgyta patirtimi. Patikimas žmogus gali paremti jūsų projektą arba paprašyti, kad paremtumėte jūs.

LIŪTAS. Šiandien nestokosite jėgų darbui bei santykių sureguliavimui. Galite gauti neblogą rezultatą, jei elgsitės ryžtingai, teisingai, bet ne įžūliai. Vis dėlto daug lems simpatijos ir antipatijos.

MERGELĖ. Daugelis dalykų šiandien klostysis ne taip, kaip tikitės. Tarsi nesuvaldomos aplinkybės ir kiti žmonės imtų diktuoti savo valią bei veiksmų planą. Bus sunku išsivaduoti iš kitų įtakos bei primetamų stereotipų.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad jums teks tartis dėl bendros veiklos, organizuoti susirinkimus, vesti derybas, skirstyti pareigas, aiškintis įstatymus. Nusimato triukšmingi pasisėdėjimai su draugais, bendražygiais.

SKORPIONAS. Regis, neblogai padirbėsite. Nenuvils ir oficialūs susitikimai, darbo pokalbiai ir pan. Tik vakare galbūt žodžiais išliesite tramdytas emocijas ir tai ne itin patiks jūsų antrajai pusei.

ŠAULYS. Aktualūs bus su mokslu, informacija, ryšiais, žiniasklaida susiję reikalai. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Tikriausiai sugebėsite pakovoti už savo ir kitų interesus.

OŽIARAGIS. Tikėtina, kad atsiras naujų sąjungininkų, rėmėjų, arba naujų verslo perspektyvų. Tačiau pasisaugokite tų, kas gali jums pakenkti. Nepervertinkite pirmo įspūdžio ir savo galimybių. Tai, kas matosi išorėje, nebūtinai atspindi tiesą.

VANDENIS. Gali atsirasti laikinų kliūčių kai kuriems jūsų planams. Neskubėkite nutraukti sutarties arba santykių su jums svarbiu asmeniu. Jeigu labai pasistengsite, galite pasiekti naudingą susitarimą.

ŽUVYS. Rūpesčių gali sukelti buhalteriniai reikalai, sveikatos ir pinigų klausimai, tačiau ims konkrečiai spręstis kai kurie su profesine veikla susiję klausimai. Savo darbštumu, ryžtu užkrėsite ir kolegas.

Geros dienos!