Horoskopai

Horoskopai

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Ši diena gali pareikalauti neplanuotų išlaidų, kurios nemaloniai paplonintų ir šiaip jau nestambų šeimos biudžetą. Vakare tikėtini nekasdieniški susitikimai, įdomios naujienos, varžybos ar pan.

JAUTIS. Bus sunku įtikti aplinkiniams, o ypač antrajai pusei. Pasistenkite subtiliai apginti save ar bent jau išsiaiškinti kitų interesus. O jei vis dėlto norite nutraukti kokius ryšius, santykius, tai turėtų pavykti be didelių pastangų.

DVYNIAI. Jūsų pastangos įgyvendinti seniai sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Pajusite nenumaldomą rūpestį dėl sveikatos, darbo ar partnerio. Popiet viskas seksis žymiai geriau, ypač jei šalia yra mylimas žmogus, partneris.

VĖŽYS. Gana keista diena. Nereikėtų priiminėti lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad vaikai, gerbėjai manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

LIŪTAS. Gali būti, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, savanaudiškumu. Gali užplūsti slegiantys prisiminimai. Popiet, o ypač vakare jau turėtumėte būti kur kas linksmesni, romantiškesni.

MERGELĖ. Iš pat ryto galbūt teks rinktis, kas jums svarbiau – tai, kas jau aišku, suplanuota, arba kas susiję su vienadieniais malonumais. Būkite pakantesni artimam žmogui – gražiuoju lengviau išspręsite kilusius nesusipratimus.

SVARSTYKLĖS. Jei susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums reikia. Būkite pakantesni vaikams, mylimam žmogui.

SKORPIONAS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės, moralumo stokos. Jei to išvengsite, visa diena turėtų būti produktyvi, energiška. Į vakarą augs noras džiaugtis gyvenimo malonumais.

ŠAULYS. Jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą, neskubėkite daryti išvadų. Esate pernelyg jautrūs, kad mąstytumėte racionaliai. Nepatartina kur nors vykti ar įtemptai darbuotis, bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, ramybę, poilsį.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam naudinga tokiais apsimesti. Beje, ir jūs patys nevedžiokite už nosies žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis.

VANDENIS. Ši diena gali tapti ne itin maloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, neobjektyvių reikalavimų. Stenkitės būti taktiški, objektyvūs. Tuomet vakaras jus nudžiugins smagia draugija, kolektyvine pramoga, įdomiu renginiu.

ŽUVYS. Šiandien nestigs filosofinių postringavimų, apkalbų, pretendavimo į teisuolius. Vis dėlto savo teisuoliškus moralus verčiau pasilaikykite sau, ypač jei niekas nenusiteikęs jų klausytis. Gerai pasirodyti scenoje ir kitur padės kūrybiškas požiūris.

Geros dienos!