Mūsų akys
Gimtasis Rokiškis Horoskopai

Horoskopai

Astrologinė prognozė balandžio 29-ajai,30-ajai, gegužės 1-ajai ir 2-ajai

Astrologinė prognozė balandžio 29-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Visa diena turėtų būti aktyvi. Teks daug bendrauti, o gal net tvarkyti iš anksto nenumatytus reikalus. Gilinsitės į svetimus reikalus, teiksite patarimus. Kartu iš kitų gauta informacija netiesiogiai pasitarnaus ir jums.

JAUTIS. Jausite poreikį gerai susitvarkyti namus, paremontuoti buitinę techniką, sutaisyti tekančius kranus, pasirūpinti naminiais gyvūnais arba šeimos narių higiena bei sveikata. Malonumo teiks slampinėjimas po parduotuves.

DVYNIAI. Jeigu šiandienos laisvalaikiui pavyks surasti bendraminčių, įdomių užsiėmimų, nuotaika bus nebloga. Pasižymėsite padidėjusiu jautrumu priešingos lyties dėmesiui ir apskritai kitų žmonių įtakai. Venkite nesaikingumo.

VĖŽYS. Šį rytą leiskite sau ilgiau padrybsoti lovoje, patinginiauti, pasvajoti. Tai jums tik į naudą – jūsų savijauta pagerės, po truputį prisipildysite naujų jėgų. Visuose reikaluose, kontaktuose šiandien galite pasikliauti intuicija.

LIŪTAS. Džiaugsmo gali suteikti gražių daiktų pirkimas, meilės pasimatymai, susitikimai su senais draugais, šou renginiai. Tačiau vėliau galite šiek tiek graužtis dėl suplonėjusios piniginės.

MERGELĖ. Tikriausiai bus sudėtinga atlikti viską, ko prisiplanavote. Galbūt dalyvausite viešuose renginiuose arba diskutuosite, politikuosite drauge su kaimynais.

SVARSTYKLĖS. Nusimato kultūrinis renginys, sporto varžybos ar pan. Jus puikiai nuteiks nepažįstamų žmonių dėmesys. Gali pasisekti, jei ieškote kontaktų su užsieniečiais, norite susirasti internetinių draugų. Tikriausiai gausite laišką iš toli.

SKORPIONAS. Būsite labai kūrybingi, noriai eksperimentuosite, laisvai megsite ryšius. Padidės seksualinis aktyvumas arba užeis išlaidumo priepuolis. Tikriausiai prasiverš ilgai tramdytos aistros, bus išsakyti susikaupę jausmai, troškimai.

ŠAULYS. Šiandieniai susitikimai gali būti reikšmingi. Pasistenkite išsiaiškinti kitų žmonių motyvus. Iš antrosios pusės nereikalaukite neįmanomų dalykų. Bus kur kas geriau, jei priimsite žmones tokius, kokie jie yra.

OŽIARAGIS. Ši diena primins apie namų ūkio rūpesčius ir vers atkreipti dėmesį į savo ar namiškių sveikatos būklę. Būsite nusiteikę išleisti pinigų namų apyvokos daiktams, techninėms prekėms, kosmetikai, drabužiams arba grožio procedūroms.

VANDENIS. Ši diena nepašykštės pramogų, pagundų. Galbūt atsiras vilčių, susijusių su meile, kelionėmis. Tačiau tikėtina, kad nuotaiką sudrums neplanuotas svečias ar su vaikais susijęs rūpestis.

ŽUVYS. Šiandien jūsų mintys suksis apie praeitį ir ateitį. Norėsis žemiškų malonumų, komforto. Dėmesio stoka veikiausiai nesiskųs jūsų artimieji – su meile juos lepinsite, globosite.

Astrologinė prognozė balandžio 30-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Ši diena užvers buitiniais rūpesčiais. Galbūt mėginsite laikytis dietos, keisti savo įvaizdį. Tai šiek tiek didins emocinę įtampą. Kita vertus, meilės santykius stiprins bendros pramogos, švelnūs žodžiai.

JAUTIS. Šiandien nemažai malsite liežuviu ir nepaleisite iš rankų telefono. Vis dėlto jau rūpės ir darbo reikalai, ruošitės rytojui, suksite galvą, ką rengtis, kaip atrodyti. Neignoruokite šeimos narių poreikių.

DVYNIAI. Šiandien būsite emocionalūs, jautrūs. Rūpės nuosavybės, materialinės gerovės klausimai, o dar labiau norėsis tiesiog maloniai pasilepinti ir palepinti kitus. Jei galite sau leisti, taip ir padarykite. Tai suteiks vidinės ramybės, pasitenkinimo. VĖŽYS. Būsite emocingi, jautrūs, lengvai susižavintys. Galite nevisiškai teisingai suprasti jums rodomą dėmesį arba pasiduoti pagundai ir leistis į slaptą nuotykį.

LIŪTAS. Šiandien vertinsite uždarą, rafinuotą arba itin intymų bendravimą. Tai leis jums nepervargti bei apsisaugoti nuo nereikalingų rūpesčių, apkalbų. Kita vertus, daug ką griaus nuobodulys. Santykiuose gali padvelkti nenuoširdumu.

MERGELĖ. Kas buvo slapta, dabar gali tapti atvira. Pravartu atitrūkti nuo buitinės rutinos ir daugiau laiko praleisti su mielais jums žmonėmis, apsilankyti turiningame renginyje.

SVARSTYKLĖS. Kūrybinės energijos netrūks ir darbštieji sugebės tuo pasinaudoti. Kažkokio žmogaus pasiūlymas ar užuomina suteiks vilčių. Atsiras naujas impulsas tobulėti.

SKORPIONAS. Regis, ne itin nuoširdžiai elgsitės su namiškiais, siekdami ištrūkti iš namų ar išvengti buitinių pareigų. Pasistenkite neskaudindami kitų susitarti dėl galimybės užsiimti tuo, kad jums įdomu.

ŠAULYS. Tikriausiai domėsitės nepigiomis prekėmis ir jų ieškosite. Pagalvokite iš anksto, kiek pinigų galite išleisti vienam ar kitam tikslui. Jeigu pirkiniai jums nerūpi, gilinkite savo žinias, skirkite dėmesio mylimam žmogui, šeimai.

OŽIARAGIS. Norėsite labai daug, bet vien gražių norų neužteks. Sulauksite priekaištų, jeigu ne itin daug dėmesio skirsite šeimai, antrajai pusei. Sėkmę išties gali lemti mylimas žmogus, partneris.

VANDENIS. Šiandien jums labiausiai rūpės pasiruošimas rytojaus darbams bei šiam savaitgaliui suplanuotas ir dar nebaigtas ūkinis ar kitoks darbas. Regis, prie veidrodžio staipysitės ilgiau nei paprastai.

ŽUVYS. Su malonumu dalyvausite renginiuose, žaidimuose, sportinėse varžybose Stengsitės įnešti pavasarinio gaivumo į tai, kas jus domina ir kuo užsiimate. Jausite troškimą ir kartu baimę labiau įsipareigoti meilės santykiuose.

Astrologinė prognozė gegužės 1-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Neplanuokite nebūtinų viešnagių ir išvykų, verčiau būkite namuose ir venkite bendrauti su tais, kurių nemėgstate, kurie erzina ir provokuoja nemalonias scenas. Labiau prižiūrėkite vaikus ir sutuoktinį. Saugokite dokumentus, pinigus.

JAUTIS. Tiek savo kasdienybėje, tiek meilės santykiuose pasitelkite vaizduotę, išradingumą, žaismingumą – gyvenimas taps spalvingesnis. Pasikvieskite ką nors į svečius, sugalvokite, kuo galėtumėte nustebinti. Saugokite sveikatą.

DVYNIAI. Parodykite dėmesį, dosnumą artimiems žmonėms. Jie jums nuoširdžiai atsilygins. Pravartu užsiimti namudiniais amatais, rankdarbiais, puoselėti namus. Vakare problemų gali kilti dėl jūsų ar šeimos nario azartiško elgesio, rizikavimo.

VĖŽYS. Tikriausiai pajusite, kad jums daug kas nepatinka, atsibodo, kad norisi pakeisti įvykių raidą. Lengva prarasti artimo žmogaus palaikymą. Būkite tolerantiškesni kitokiai nuomonei, neaštrinkite nesutarimų.

LIŪTAS. Jokių problemų šiandien neturėtų iškilti, jeigu vengsite intensyvaus bendravimo, šurmulio. Pravartu teikti labdarą, pasirūpinti ligoniu ar vienišu asmeniu. Tik nevaidinkite ekspertų, nes savo patarimais kaip tik galite pakenkti, suklaidinti.

MERGELĖ. Neblogas metas, ypač draugystės, romantikos prasme. Galite tikėtis viliojamų pasiūlymų, tik neskubėkite gundytis, nes kai kas gali per daug kainuoti. Jūsų išradingumas padės pasiekti tai, dėl ko seniai sukote galvą.

SVARSTYKLĖS. Daugiau dėmesio skirkite šeimos reikalams. Net jei negalite išsisukti nuo visuomeninių, viešųjų pareigų, raskite laiko artimam žmogui. Ne tik klausykite, bet ir išgirskite. Vakare padidės nervingumas, nepakęsite jokios kritikos.

SKORPIONAS. Negalvokite apie tas problemas, kurių šiandien vis tiek neišspręsite. Nebent privalote mokytis, kad netrukus galėtumėte sublizgėti žiniomis. Tuomet kibkite į darbą. Tiktų susitikti su dvasiškai artimu asmeniu.

ŠAULYS. Šiandien jūsų nuotaiką gali drumsti piniginės problemos, skolų klausimai. Venkite nepamatuotų įsipareigojimų. Pinigų neskolinkite net draugams: didelė tikimybė prarasti ir santaupas, ir draugus.

OŽIARAGIS. Ši diena atneš permainų nuojautas. Tai gali sukelti nemalonių išgyvenimų – viltys pinsis su apmaudu, nepasitikėjimu. Jautriau nei paprastai reaguosite į bendravimo nesklandumus, rodysite nepasitenkinimą.

VANDENIS. Daug dėmesio skirsite buičiai, šeimai, sąlygų gerinimui. Jeigu ketinate pirkti brangių daiktų, pasitarkite su artimaisiais, suderinkite skonius, požiūrius. Tik neskubėkite išplepėti planų ir paslapčių pirmam sutiktajam.

ŽUVYS. Būsite emocionalūs, jausmingi. Mokėsite pastebėti patraukliausias artimų žmonių savybes bei romantiką ten, kur kiti jos nemato. Gera nuotaika, sąmoju galite užkrėsti ir aplinkinius. Pasidomėkite, kam vaikai išleidžia kišenpinigius.

Astrologinė prognozė gegužės 2-ajai, antradieniui

AVINAS. Degte degsite noru parodyti, ką sugebate tiek profesinėje veikloje, tiek sporto, kūrybos ar meilės srityje. Galite suintriguoti priešingos lyties atstovą. Tačiau dėl romantiško intereso gali kilti problemų šeimoje arba jūsų piniginėje.

JAUTIS. Galite patirti gundymus arba atsidurti dviprasmiškoje situacijoje. Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, gali tekti pakrapštyti piniginę. Neverta itin tikėti gandais ir bauginimais. Tačiau kritiką vertinkite rimtai.

DVYNIAI. Tikriausiai turėsite kontaktų su žiniasklaida arba šiaip būsite smalsesni nei paprastai. Bus didelis noras ir paplepėti, ir kitų paklausyti. Bėda ta, kad galite leptelėti ką nors nederamo ir tuo pakenkti sau arba kitiems.

VĖŽYS. Aktualūs bus piniginiai ir nuosavybės reikalai. Tikriausiai labai norėsis atokvėpio nuo darbų, nors nedidelių pramogų. Galite nusipirkti naują stilingą drabužį ar papuošalą. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą. Labiau prižiūrėkite vaikus.

LIŪTAS. Tai, dėl ko ilgai negalėjote susitarti, kildavo aršių ginčų, jautėsi interesų konfliktas, šiandien turėtų pereiti į abipusiai naudingo susitarimo ieškojimą. Vis dėlto turtiniuose reikaluose reikalingas budrumas.

MERGELĖ. Šiandien labiau tiktų užimti stebėtojo poziciją, negu aktyviai reikštis. Nesiimkite sunkių darbų. Blaiviai įvertinkite savo santykius su kitais žmonėmis – galbūt jie paremti iliuzijomis ir gali lemti nesusipratimus ateityje.

SVARSTYKLĖS. Labai intensyvi diena – nė minutėlės atokvėpio. Nusimato renginiai, pristatymai. Palanku spręsti organizacinius klausimus. Galite atnaujinti seną draugystę, simpatiją.

SKORPIONAS. Šiandien pravartu imtis to, kas būtina ir neatidėliotina. Energijos antplūdis leis daug nuveikti. Pasitikėkite savimi ir nelaukite nei pritarimų, nei paskatinimų. Greičiausiai rezultatą pasieksite patys.

ŠAULYS. Aktualūs bus mokslo, kultūros, finansų arba su užsieniu susiję reikalai. Įvertinkite galimas perspektyvas. Neignoruokite ir antrosios pusės poreikių bei prašymų.

OŽIARAGIS. Tikriausiai pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kažkiek kainuoti. Gali būti apmaudu, kad jums tenka daugiausiai darbuotis, o kiti tik kažko reikalauja.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę ginti savo pozicijas bei tiesas, nenusileisti jokiems priešininkams. Kategoriškų pareiškimų, skubotų išvadų verčiau venkite, nes bus nesmagu, jeigu vėliau teks keisti nuomonę.

ŽUVYS. Gana darbinga diena, tik nerimausite dėl augančios konkurencijos. Galbūt keisis planai, susiję su komandiruote, bendradarbiavimu ar kt. Arba pradėsite remontą, ir tai kels rūpesčių.

Geros dienos!