15min nuotr.

Ministerija primena, kad pasėlių deklaravimas vyksta iki birželio 20 d. Pavėluotai paraiškas galima teikti iki birželio 30 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną išmokų suma turėjo būti mažinama 1 proc.

„Susitikimuose su ūkininkais, jų organizacijomis išgirdau raginimus nemažinti išmokų, kai pasėliai deklaruojami po birželio 20-osios. Ne visi ūkininkai spėjo laiku deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus, buvo daug naujovių, tad atsižvelgę į šį išties neeilinį deklaravimą nusprendėme nemažinti išmokų sumos pavėluotai teikiantiems paraiškas“, – Kauno rajone susitikęs su Lietuvos grūdų augintojų asociacijos (LGAA) nariais sakė K. Navickas.

Žemės ūkio duomenų centro (ŽŪDC) duomenimis, iki birželio 19 d. patvirtintos 107 317 paraiškos (90 proc. 2022 m. iš viso patvirtintų paraiškų), deklaruotas plotas – 2 401 397,83 ha. (83 proc. 2022 m. deklaruoto bendro ploto), sklebiama ŽŪM pranešime žiniasklaidai.

Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: