blank
15min.lt nuotr.

Parlamentarai ketina balsuoti dėl nutarimo projekto, numatančio kitais metais gegužės 12 d. surengti Lietuvos Prezidento rinkimus. Šis Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pateiktas dokumentas turės įveikti Seime paskutinį laiptelį – jis jau yra sulaukęs Seimo pritarimo pateikimo ir svarstymo stadijose.

Pagal Konstituciją, eiliniai Respublikos Prezidento rinkimai rengiami paskutinį sekmadienį likus 2 mėnesiams iki Prezidento kadencijos pabaigos.

Per 2019 m. gegužės 12 d. vykusius rinkimus Lietuvos Prezidentu buvo išrinktas Gitanas Nausėda. Jis prisiekė ir visus Prezidento įgaliojimus įgijo 2019 m. liepos 12 d.

Eilinius Respublikos Prezidento rinkimus skelbia Seimas ne vėliau kaip likus 6 mėnesiams iki Respublikos Prezidento kadencijos pabaigos.

blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: