blank
15min.lt nuotr.
Išankstinis mėnesinis (2023 m. rugpjūtį, palyginti su liepa) vartotojų kainų pokytis, apskaičiuotas pagal suderintą vartotojų kainų indeksą (SVKI), sudaro -0,2 proc., praneša Valstybės duomenų agentūra.
Tai jau ketvirtas mėnuo iš eilės, kai kainos Lietuvoje mažėja. Liepą defliacija siekė -0,3 proc., o birželį ir gegužę -0,1 proc.
Išankstinis metinės (2023 m. rugpjūtį, palyginti su 2022 m. rugpjūčiu) infliacijos įvertis, apskaičiuotas pagal SVKI, sudaro 6,4 proc.
Tuo metu išankstinis vidutinės metinės infliacijos įvertis, apskaičiuotas pagal SVKI, rugpjūtį sudaro 14,9 proc.
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Panemunelietė
Panemunelietė
2023 29 rugpjūčio 13:27

Aha tai jau tikrai kad “mažėjo” tos kainos,o tikrai jos mažėjo ir iki šiolei jos yra mažos valdinykam kurie sėdi seime ir mūsiškiam kurie sėdi taryboj va tiem tai tikrai buvo ir bus mažos kainos kai algą gauna į rankas 7500€ ar net daugiau va taip ir gyvenam kai paprastas žmogelis vos turi už ką duonos nisipirkt šitie piniguose maudosi ir dar mūsū mokestų mokėtojų piniguos maudos….

Rekomenduojami video: