Gimtasis Rokiškis ELTA Rudenį – dar vienas pratybų ciklas: bus tikrinamas tarnybų pasirengimas nepaprastajai padėčiai

Rudenį – dar vienas pratybų ciklas: bus tikrinamas tarnybų pasirengimas nepaprastajai padėčiai

82
0

Spalį Lietuvoje vyks kariuomenės ir vidaus reikalų sistemos tarnybų pratybos. Jose bus tikrinamas tarnybų pasirengimas ir jų sąveika nepaprastosios padėties kontekste.
„Šio pratybų plano tikslas yra patikrinti pasirengimą, (tarnybų – ELTA) sąveikumą per nepaprastosios padėties kontekstą“, – penktadienį žurnalistams sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.
„Reaguodami į pasikeitusią situaciją, kad pasikeitė ir atsirado naujos grėsmės (…) matome, kad svarbus ne tik kariuomenės darbas, jos pasirengimas, bet ir vidaus reikalų sistemoje dirbančių tarnybų veikimas, esant naujų grėsmių kontekste – tai yra hibridinės grėsmės“, – pažymėjo ministrė akcentuodama, kad kol kas daugiau detalių negali atskleisti.
Liepos pradžioje Vyriausybė patvirtino atnaujinto Valstybės sienos apsaugos priedangos plano projektą. Anot Vidaus reikalų ministerijos, Valstybės sienos apsaugos priedangos planas reglamentuoja išorės sienos ir vidaus sienos apsaugą, kai paskelbiami sustiprintos valstybės sienos apsaugos režimai ar jų lygiai. Plane nustatyti kriterijai pagal grėsmių lygius, kada ir kokia apimtimi pasitelkiama Lietuvos kariuomenė, Šaulių sąjunga, kitos atsakingos žvalgybos institucijos ir tarnybos.
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus