Eltos nuotr.

Kaip ketvirtadienį pranešė prokuratūra, greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai į vieną Rokiškio rajono miestelį buvo iškviesti praėjusių metų spalį. Naktį Bendruoju pagalbos telefonu paskambinusi mergina pranešė, kad stebėjusi pažįstamo jaunuolio „live“ transliaciją internete, kurios metu jis smarkiai sumušė vyrą ir, palikęs gulintį be sąmonės, pasišalino.

Maždaug tuo pačiu metu greitosios pagalbos medikus iškvietė ir O. J., paaiškinęs, kad užėjęs į svečius rado sumuštą draugą. Tiesa, jo žodžius paneigė paties gyvai internetu platintos transliacijos vaizdai. Naktį viešai socialiniame tinkle transliuojamą egzekuciją matė maždaug 140 žmonių.

Sužalotas pusamžis vyras buvo skubiai nugabentas į ligoninę, tačiau po kelių dienų mirė. Ekspertai vėliau konstatavo, kad jis mirė dėl galvos sumušimo.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusio prokuroro A. Grambos, savo siautėjimus O. J. filmuodavo ir gyvai transliuodavo internetu.

„Kaltinamasis teigė, kad tokias transliacijas rengė norėdamas užsidirbti pinigų, nes kai kurie žiūrovai jam už tai pervesdavo pinigų“, – sakė prokuroras. Tiesiogines transliacijas stebėdavo ir kaltinamojo kaimynai, norėdami pamatyti, ką O. J. veikia ir įsitikinti, ar saugu grįžti į namus.

O. J. pareikšti kaltinimai ne tik dėl nužudymo, tačiau ir dėl svetimo turto sugadinimo bei viešosios tvarkos pažeidimo, kuriuos jis įvykdė pernai, rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais.

Vyrui gresia laisvės atėmimas nuo 7 iki 15 metų. Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: