ELTA4630259 Vilnius, 2024 m. Balandžio 11 d. (ELTA). Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikimas. 2024.04.11 15:16:30. Dainius Labutis (ELTA)

„Kartu su juo stebėsime įvyksiančias pratybas Suvalkų koridoriuje, o po to vyksime į Kauną kalbėtis su jaunimu, kadangi sukanka 20 metų mūsų narystei Europos Sąjungoje“, – žurnalistams penktadienį sakė prezidentas Gitanas Nausėda.

Pastarąjį kartą A. Duda Vilniuje viešėjo Trijų jūrų iniciatyvos metu, balandžio pradžioje.
Taip pat primenama, kad šį penktadienį Lietuvoje perdislokuojami kariai ir karinės technikos vienetai, dalyvausiantys bendrose lauko taktikos pratybose su Lenkija bei tarptautinėse NATO pratybose „Steadfast Defender 24“.
Nuo penktadienio iki sekmadienio vyks ir Vokietijos karių ir technikos judėjimas į šalies teritoriją. Iš viso bus perdislokuojama daugiau kaip 3 tūkst. Vokietijos karių bei 200 vienetų karinės technikos.
Lietuvos kariuomenė balandžio–birželio mėnesiais vykdys intensyvių pratybų ciklą, kuriame dalyvaus daugiau kaip 20 tūkst. šalies ir sąjungininkų karių bei tūkstančiai karinės technikos vienetų. Kaip skelbta anksčiau, pratybos skirtos imituoti NATO atsaką į tokio varžovo, kaip Rusija, puolimą.
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: