Skelbiama, kad be beveik 500 padovanotų dviračių suaugusiems ir vaikams, akcijos metu taip pat surinkta apie 400 šalmų, daugiau nei 300 šviesą atspindinčių liemenių, 100 dviračių žibintų, per 1800 atšvaitų, dešimtys skambučių, mobiliųjų telefonų laikiklių, padangų ir pompų.

Akcijos „Dviratis Ukrainai“ metu surinkti dviračiai ir priemonės Ukrainos link pajudėjo sukrovus juos į keletą vilkikų. Kad įvairių Ukrainos miestų bei jų apylinkių gyventojus, kuriems jų labiausiai reikia, pasiektų lietuvių dovanoti dviračiai, pasirūpins Ukrainos visuomeninė nevyriausybinė organizacija „Forza“.

Ministerija primena, kad akcijos metu padovanoti dviratį buvo galima 25-iuose surinkimo punktuose visoje Lietuvoje. Rokiškyje jų surinkimu rūpinosi AB „Kelių priežiūra“.

„Sulaukėme dvidešimties dviračių. Vieni geros būklės, kiti turi smulkių defektų. Žmonės atnešė ir keletą šalmų, liemenių, kojelių.“, – akcijos pabaigoje pasakojo AB „Kelių priežiūra“ vadovas Laimis Magyla.

Surinkti dviračiai iš visų punktų Lietuvoje buvo suvežti į didžiuosius šalies miestus, kiekvieną jų puošia lipdukas su akcijos logotipu ir šūkiu „With love from Lithuania“.

Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: