15min.lt nuotr.

LHMT duomenimis, su atslinkusia vėsesne oro mase pavienėse Pietų Lietuvos vietovėse susidarė palankios sąlygos formuotis šalnoms dirvos paviršiuje. Žemiausia oro temperatūra (1,5 m aukštyje) paryčiais daug kur buvo tarp 3–9 laipsnių šilumos, o Ventėje ir Nidoje, 11–12 laipsnių.

Tuo tarpu, dirvos paviršiuje (5 cm aukštyje) Kazlų Rūdoje (iki -1,2 °C), Varėnoje (iki -0,5 °C) ir Alytuje (iki -0,1 °C) užfiksuotos silpnos šalnos. Kitur meteorologijos stotys šalnų dar nefiksavo, tačiau vietomis žemumose (daubose) jų galėjo pasitaikyti, penktadienio rytą skelbiama tarnybos „Facebook“ paskyroje.

Pažymėtina, kad ketvirtadienio dieną šalies rytuose vyravo debesuoti orai, palijo (gausiausiai – Utenoje ir Molėtuose). Vakariniuose rajonuose buvo saulėta diena. Aukščiausia oro temperatūra pasiekė tik 17–21 laipsnį

Penktadienis numatomas be lietaus. Vėjas šiaurinių krypčių, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra 17–22 laipsniai šilumos.

Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: