Virginijaus Stumbrio nuotr.
Virginijaus Stumbrio nuotr.

Šiandien – Visų šventųjų diena. Kas praėjusį savaitgalį nespėjo aplankyti artimųjų kapų, su gėlėmis ir žvakėmis keliaus prie jų šiandien ir rytoj. Policija įspėja, jog nuo lapkričio 1 d.  keičiasi leidžiamas didžiausias važiavimo greitis keliuose.

 Nuo lapkričio 1-osios iki kovo 31 d. lengvaisiais automobiliais, motociklais ir triračiais automagistralėse leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 110 km per valandą greičiu, greitkeliuose – 110 km per valandą greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu kaip 90 km per valandą greičiu, kituose keliuose – nedidesniu kaip 70 km per valandą greičiu.

Traktoriais ir savaeigėmis mašinomis keliuose su asfalto ar betono danga ar be jos galima važiuoti  ne didesniu kaip 50 km per valandą greičiu.

Nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti automobilius su vasarinėmis padangomis. Lengvųjų automobilių žieminių padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis kaip 3 mm. Naudojant dygliuotas padangas, ant automobilio būtina prisiklijuoti skiriamąjį ženklą. Automobilių kelių direkcija ragina neskubėti, planuoti keliones šviesiu paros metu – ypač vairuotojams, kurie retai vairuoja ar neįpratę vairuoti esant intensyviam eismui.

GR ir PK inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: