Pasak Jaunystės gatvės gyventojų, tiltelis atsirado vos prasidėjus darbams. O. Juozapavičiūtės nuotr.

„Gimtojo…“ redakcija sulaukė skaitytojo skambučio. Žmogus skundėsi, kad dėl vamzdyno atnaujinimo darbų, vykdomų Jaunystės gatvėje, neįmanoma vaikščioti gyventojams įprastomis vietomis. Esą namas paliktas izoliuotas – neįrengti jokie perėjimai ar papildomi takeliai.

Tačiau nuvykę prie minėto namo iškart pastebėjome medinį tiltelį, skirtą pereiti apkasus.

Skalbinius džiausčiusi Jaunystės gatvės gyventoja sakė, kad problemos nėra ir nebuvo, nes vaikščioti galima pro kito namo šoną, o pats tiltelis buvo pastatytas vos prasidėjus darbams. Kaimynystėje gyvenanti moteris užsiminė, kad, tik iškasus vamzdžius ir pastačius metalines apsaugines tvoras, kitą naktį kažkas suvertė jas į griovius, todėl statybininkams kilo papildomo vargo, tačiau viskas buvo sutvarkyta.

Statybose 38 metus dirbęs Arvydas, dabar pensininkas, vaikšto po iškasinėtas gatves ir stebi darbus. Paklaustas, ar nekyla susisiekimo problemų, atsakė: „Kiek žmonių, tiek nuomonių. Vietą pereiti įmanoma rasti, o tiltelis galėjo būti pastatytas po kelių dienų nuo darbų pradžios ir tai lėmė žmogiškieji faktoriai – nespėjo, nepagamino.“ Rokiškėnas džiaugiasi pats ir skatina kitus džiaugtis, kad vyksta naujinimo darbai, nes žiemą visiems bus geriau, o dabar nėra čia ko dejuoti ir burbėti.

Otilija Juozapavičiūtė

anykščių

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BaisuSkaitytojaJaunimasDanguolėdedzius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Baisu
Baisu

Prie zirziles duobe skersai kelia irgi tik laikinas dalykas.. Buvo rasyta gal pries puse metu..

Skaitytoja
Skaitytoja

Apmaudu, kad skaitytojo nuomonė kažkam neįtinka, ir komentarai ištrinami.

Jaunimas
Jaunimas

Nu kur jau, pastatė vieną tiltelį ir jau oi kaip šaunuoliai žmonės pereiti gali. Negali pereiti, nes pavyzdžiui iš Jaunystės g. (netoli 16 namo) eidavau tiesiai į Pramonės gatvę, o dabar takeliai užversti (kur dar būtų galima praeiti), palei namą irgi nepralysi, nes iki sienos žemės suverstos. Eiti gali tik aplinkeliais-Jaunystės g. į Pramonės g. arba Panevėžio g. į Pramonės g., kodėl žmogus turi daryti dvigubai ilgesnį lanką, o ne tiesiai eiti, juk žemes galimėjo ne ant takelių pilti, o ant žalios vejos.

Danguolė
Danguolė

Vamzdynų keitimas – gerai. Tačiau būtų dar geriau, kad pradėtus darbus paliktų užbaigtus ir tvarkingus. Taikos 19-23 namams vamzdynai pakeisti jau mėnuo, o teritorija? Atvažiuoja vyrai, tvoras žmonių nustumdytas sustato ir vėl dingsta. Tad būtų gerai, kad lietuvis paliktų tvarkingą darbo vietą, tada nebūtų burbėjimų. Šiuose namuose daug mažamečių vaikų, vasarą daug jų kiemuose, tačiau įdomu, kada sulauksime ne tik tvarkingos aplinkos, bet ir vaikučiams aikštelių? Būtų malonu sulaukti atsakingų asmenų nuomonės.

dedzius
dedzius

Na jau tas lietuvis tai tik bumbėt ir bumbėt.Suprasčiau,kad nepatenkintas jaunimas,bet vyresni,gyvenime ne tokių nepatogumų matę,bet vistiek bumba.