Rokiškio socialdemokratų linksmybės lazdą perlenkusiems politikieriams atsirūgs...Facebook galerijos nuotr.
Rokiškio socialdemokratų linksmybės lazdą perlenkusiems politikieriams atsirūgs...Facebook galerijos nuotr.

 

Rajono tarybos opozicinės partijos reikalaus iš tarybos valdančiajai daugumai diriguojančių socialdemokratų viešo atsiprašymo ir atgailos už sukeltą politinį skandalą.

Opozicionieriai rugpjūčio 30 d. savivaldybėje užregistravo prašymą, kuriuo prašoma  rajono mero ir tarybos pirmininko, socialdemokrato Antano Vagonio sušaukti neeilinį rajono tarybos posėdį. Posėdžio skubos priežastis – rugpjūtyje Rokiškio socialdemokratų organizuotame renginyje demonstruotas lėlių spektaklis, kuriame parodijuotos šalyje ir pasaulyje svarbiausios politinės asmenybės ir dvasininkai.

Opozicijos pareiškime akcentuojama, jog „labai nevykusio personažų pristatymo stiliaus ir formų šis spektaklis tapo paties teatro kaip tokio parodija, o parodijuoti personažai paprasčiausia išjuokti ir pažeminti. Ypač neskoningai, neetiškai, peržengiant teatrinės parodijos principus buvo pristatyta lėlė su  Jungtinių Amerikos Valstijų vadovo Barako Obamos portretu. Pažeidžiant deramą teatro skoningumą ir estetiškumą buvo pristatyti ir kiti personažai. Informacija apie šį ypatingu neskoningumu žymių, pasaulinio lygio žmonių atžvilgiu, masiškai paplito interneto socialiniuose tinkluose, spaudoje, televizijoje. Žinia apie nevykusį  LSDP  organizuotą renginį sukėlė nepasitenkinimą ne tik jo vykdytojais ir atlikėjais, bet ir apskritai politinėmis partijomis, politikais, metė nepagrįstą dėmę Rokiškio krašto gyventojų atžvilgiu. Nuostabą ir pasipiktinimą kelia tai, kad šiame renginyje-spektaklyje aktyviai dalyvavo rajono žmonių rinktas Lietuvos Respublikos Seimo narys V. Saulis, rajono savivaldybės meras A. Vagonis, LSDP Rokiškio skyriaus pirmininkas A.Čepulis, personažus nevykusiai pristatinėjo rajono pedagogės“.

Prašyme taip pat nurodoma: „Jausdami atsakomybę prieš rajono gyventojus, reiškiame kategorišką nepritarimą ir nusišalinimą nuo tokio pobūdžio renginių organizatorių. Manome, kad  šis faktas turi būti atsakingai išnagrinėtas rajono savivaldybės taryboje, priimta atitinkama rezoliucija (sprendimas) su atsiprašymo tekstu, pakviesti dalyvauti LR Seimo narį V. Saulį , dvasininkus ir LSDP vadovybės atstovus“.

Per šią kadenciją rajono tarybos opozicijos atstovai reikalauja kviesti jau antrą neeilinį tarybos posėdį. Pirmas neeilinis posėdis buvo sušauktas birželyje dėl Rokiškio kultūros centro direktoriaus Eriko Druskino elgsenos su meno kolektyvais ir, kaip teigta prašymo tekste, rajono kultūros žlugdymo.

azija

11
Rašyti komentarą

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
PetrasMortaArūnasMantas Malciusad verum Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Petras
Petras

Koncervatoriai priesakyje su Kazulenu, nori daryti cirka tarybos metu. Manau, kad tarybai nepriklauso svarstyti tokie klausimai. Jeigu ir prasilenkta su politiko etika, tai tuomet tegu dirba etikos komisija.

Morta
Morta

Miela opozicija, nepamirškite,kad už dalyvavimą tarybos posėdžiuose jums mokamas atlyginimas iš savivaldybės biudžeto, o tai reiškia ir iš manęs, mokesčių mokėtojo. Tuo laiku jūs neatliekate savo darbo funkcijų, kadangi esate išleidžiami iš darbo. Jeigu norite pasidaryti turgų, susirinkite ir tuščiažodžiaukite tarpusavyje NEATLYGINTINAI. ir baikite vieną sykį juokinti žmones, Ačiū.

Arūnas
Arūnas

Po 15min publikacijos LSDP vadovyvė viešai atsiprašė dėl „nekorektiškos partijos Rokiškio skyriaus bičiulių meninės saviveiklos, kuri negali būti toleruojama. LSDP gerbia kiekvieno žmogaus teises ir orumą, todėl darys viską, kad tokių nesusipratimų būtų išvengta ateityje“, – rašoma partijos pranešime. „Šiuo metu partijoje aiškinamės, kokiomis aplinkybėmis buvo padarytas nekorektiškas žingsnis. Socialdemokratų partijos Rokiškio skyriaus nariai dėl jo apgailestauja, ir aš partijos vardu atsiprašau dėl tokio nepagalvoto ir nebrandaus bičiulių poelgio.“ – sako LSDP pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas. Taip pat atsiprašo ir Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio skyrius – dėl nekorektiškos veiklos bei paviešintų nuotraukų, kurios jau ištrintos iš socialinio tinklo. „Šiuo metu… Skaityti daugiau »

Mantas Malcius

Aš tik niekaip nesuprantu, negi tarp Rokiškio socdemų nebuvo nė vieno protaujančio, kuris pasakytų, kad tokių nuotraukų į viešumą kelti negalima?
Aš suprantu, kad komunistinio mąstymo žmogėnams yra labai juokinga juodaodį lygint su beždžione (ar pele, ar kuo ten bebūtų). Topinis humoras. Bet tai pasijuokit tarpusavyje ir nesiviešinkit.
O tas asmuo, kuris sugalvojo aiškint, kad ten ne Obama, o Rokiškio meras, tai iš viso komunikavimo tragedija.

ad verum
ad verum

labai laukia putino sasaldemokratai

Algirdą
Algirdą

Viena Danguole zuikuti vaidino komunistų linksmybese lyg darbo metu….

Nora
Nora

Jo tik pas mus prieš rinkimus tiek malkų iš nieko priskaldo 🙂 vienam pasirodė, kitas parašė ir taip kaip lavina. Siūlau sosdemams spaudą paduoti į teismą, ar jie ten buvo, matė, girdėjo, kad užsiima įsivaizduojama kūryba ir taip klaidina žmones?

Danguolė
Danguolė

Na tikrai įdomu. Opozicija neturi rimtesnių užsiėmimų ir nenagrinėja esminių klausimų, o tik politikuoja jau antri metai kiek sėdi taryboje. Juokinga. Daromas politinis šou ir tiek. Protingi žmonės puikiai mato opozicijos veidą ir po moralumu slepiamą klastą..

vidabu

Tarybos posėdis nereikalingas, nes tenai tik pešitės, o opozicijai prieš rinkimus reikėtų kultūringai elgtis(būtų nauda rinkimuose). Tai yra pačių socialdemokratų reikalas, raštas jų vadovui ir merui įteiktas ir tegu patys “kapstosi“, visa tai , tik “socdemų“ minusas rinkimuose. Rinkėjai patys atsirenka kas ir kur.
Opozicija mąstykit ir Pasinaudokit patarle:
“ Džiaugiasi žmogus, kai jo artimo kaimyno troba dega“.

Jonas
Jonas

Reikia rasistines akcijos dalyvius šalinti iš tarybos

petras
petras

Be gyvagaudziui spastu Ankos Pulemiocicos nepagausi, slidi, kaip ir kardinolu apsimetes jos draugelis… ISTRAUKO IS SIRENOS:Jeigu Jūs užpuolė žiurkės, sirenos ar komunistai, Jūsų pasirinkimas,- gyvagaudžiai spąstai. Gyvagaudžių spąstų narvas pagamintas Olandijoje, iš storos cinkuotos vielos ir milteliniu būdu nudažytas supuvusios žalumos spalva, tam kad mažiau būtų pastebimas aplinkoje. Narvas yra atsparus pagautų plėšrūnų agresyviam elgesiui. Du perki trečias nemokamai. Pristačius kailiuką pinigai grąžinami…