Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Raimundas Martinėlis.

„Esu tiesiogiai Rokiškio krašto žmonių išrinktas politikas, todėl vienas svarbiausių mano veiklos principų – tinkamai atstovauti savo apygardos žmonių interesams. Deja, bet dabartinė valdančioji dauguma nesilaiko rinkimų metu deklaruotų savo pažadų ir nevykdo tų darbų, kurių laukė žmonės regionuose, spaudžiamas visuomeninis transliuotojas, užsiiminėjama bereikšmiu asmeninių politinių sąskaitų suvedinėjimu, o tai nebeleidžia tikėtis realių ir konkrečių sprendimų, kurių laukia žmonės. Dabartinė sveikatos apsaugos politika bei ligoninių tinklo pertvarka taip pat yra prastai parengtos, neišdiskutuotos su medikų ir regionų bendruomenėmis. Savo buvimu nenoriu prisidėti prie tokios politikos vykdymo, todėl nusprendžiau pasitraukti iš valdančiosios frakcijos ir prisijungti prie opozicijos“, – teigė Seimo narys Raimundas Martinėlis.

TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis sveikina tokį Raimundo Martinėlio apsisprendimą bei pabrėžia, kad nedemokratinė politika ir autoritarinis valdymo stilius neturi ilgalaikės perspektyvos.

„Džiaugiuosi ir sveikinu tokį Seimo nario Raimundo Martinėlio apsisprendimą, nes tam reikia ir asmeninės drąsos. Visus paliekančius valstiečių frakciją Seime žmones bandoma vėliau apjuodinti ir šmeižti, todėl ne visi pasiryžta tokiam žingsniui. Pagarba demokratijos principams yra pamatinė vertybė, kurios laikomės savo frakcijoje. Todėl neabejoju, kad toliau dirbdamas su mumis Raimundas Martinėlis erdvės savo nepriklausomumui bei nebebus verčiamas veikti prieš savo principus“, – pabrėžė G. Landsbergis.

Seimo TS–LKD frakcijos Viešųjų ryšių grupės inf.

Subscribe
Informuoti apie
guest
27 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Virgis L.
Virgis L.
2019 20 vasario 20:31

Mes rinkom į seimą ,kad jis Rokiškiui pritrauktų daugiau investicijų kaip seimo narys o ne algą didesnę gauti. Bent būdamas seimo nariu Rokiškio ligoninės vaikų skyrių suremontuotų kuris nematė remonto nuo 1983 metų.

Ona
Ona
2019 19 vasario 9:59

Pateisinu ir gerbiu kiekvieną kuris palieka pilkasermėgių partiją.

dll
Administratorius
dll
2019 18 vasario 14:21

Negražu manau. Nors ideologiškai pritariu konservatoriams, manau Martinėlis apspjovė savo rinkėjus, kurie jį rinko kaip nepartinį kandidatą. Dalyvauti opozicijoje galima ir būnant nepartiniu, kam šlietis prie partijos? Gal į kokį komitetą šiltesnį nori patekti, juk nepartiniai ten prie lovio neprileidžiami.

oi kiek lojančių neišmanėlių aplinkui
oi kiek lojančių neišmanėlių aplinkui
2019 18 vasario 9:44

Pasiskaitykit visą informaciją Vikipedijoje https://lt.wikipedia.org/wiki/Raimundas_Martin%C4%97lis Žmogus buvo 2 partijose ir tai TT atsidūrė tik tada kai subyrėjo pirmoji. Tai per kokia čia jis partijas bėgioja? Šunys tik loti ir sugeba.

Jonas
Jonas
2019 18 vasario 13:37

O kur Centro Liberalų partija? taigi, jau ne dvi , o visos trys partijos. O kur dar komunistų partija nuo tėvo, pagal kraujo liniją. Juk tėvas -kolchozo pirmininkas. O kur dar – ir t.t.

mėgintuvėlis
mėgintuvėlis
2019 18 vasario 14:10
Atsakinėti į  Jonas

jooo. Kraujo sudėtyje visos paslaptys 🙁

au au auuu
au au auuu
2019 18 vasario 14:13

O tie šunys gal rinkėjai? “Gražus” epitetas.

tam au
tam au
2019 18 vasario 16:07
Atsakinėti į  au au auuu

Tai ne epitetas, tai faktas. 90 proc. komentarų rašinėtojų yra partiniai etatiniai lojikai, kurių tikslas skleisti iškraipytus faktus ir taip klaidinti rinkėjus.

au au auuu RRRRRRR
au au auuu RRRRRRR
2019 18 vasario 20:35
Atsakinėti į  tam au

O kuris “faktas” yra kreivas? Šiaip jau tai ir partiniai yra įtraukti į rinkėjų sąrašus :). Manote, kad už partinį nepartinį balsavo tik tokie patys :).Kaip supratau iš “tam au” , kad rinkėjai yra tie lojantys, kitaip tariant šunys arba lapės. O kas dar daugiau mūsuose yra lojančių.

untanas
untanas
2019 19 vasario 16:18

Jo tik i ketvirta šuda ilindo…

Egidijus Vilimas
Egidijus Vilimas
2019 18 vasario 9:25

Martinėlis blogai pasielgė išdavęs mūsų, juo pasitikėjusius žmones, ir šitas jo pabėgimas iš valstiečių jau nebestebina.Kaip žmogui klaidas atleisti reikia,kaip politikui jos per didelės. Keista atrodo ir Godeliausko pozicija,kuris dirba Martinėlio padėjėju ir gauna atlyginimą iš Seimo.

Rinkėjas
Rinkėjas
2019 15 vasario 20:24

Įvertinus šio politiko daugkartinę politinių pažiūrų keitimo praktiką galima konstatuoti, kad dabar jis Liberaliai tvarkingas valstiečių konservatorius.

Jonas
Jonas
2019 15 vasario 17:58

Ziurint i nuotrauka susidare toks vaizdas, kad tikrai zmogelis nors ir Seimo narys, toks lyg nuskriaustas, matyt nesuranda savo vietos, draugu ir gal geriau garbingai atsistatydinti jei tavo darbo rezultato nera.

James Bond
James Bond
2019 15 vasario 13:37

Teisingas sprendimas, sakyčiau, ale koks velnias ten iš vis pas tą karbafosą nešė?

Tvarkietis, bet neteisingas
Tvarkietis, bet neteisingas
2019 15 vasario 11:21

Nebūkim pikti, broliai, juk mes jį rinkom ir žinojom kas jis ir iš kur atėjo. Tad nebelipkim nors per savivaldos rinkimus ant to paties grėblio.

jonas
jonas
2019 15 vasario 9:21

Dabar visa Lietuva žino, kad yra toks Martinėlis -seimo narys, išgarsėjo ne darbais , o prostitutiškais pelgiais…. Ir ką- teks merų rinkimuose Burnicką remti, jei ne -vėl pas ką nors bėgti, bėgti…

Jonas
Jonas
2019 15 vasario 10:27
Atsakinėti į  jonas

Teisingai , remti tik Burnicką

Rinkėjas
Rinkėjas
2019 15 vasario 8:08

Šis turistas remia Godliausko judėjimą, dabar Seime vėl išdarinėja kas jam šovė į galvą. Keistas kažkoks?

Austėja
Austėja
2019 14 vasario 18:29

partinis turistas

Janina
Janina
2019 14 vasario 16:23

Na kai žmogus neturi nuomonės tai eina per partijas.Centristas,liberalas,tvarka teisingumas ir t.t.Toks žmogus eina per galvas kad atsidurtų prie lovio,ir tikrai jam nesvarbu paprastas žmogus.Be to jau pasimatė anksčiau,kai prie ežero uždarė privažiavimo kelius,kad ponui netrukdytų ilsėtis.

Iš apačių
Iš apačių
2019 14 vasario 15:13

Labai teisingas sprendimas. Žmogui neleido sąžinė palaikyti šliaužiančios diktatūros. Tokių pavyzdžių greitu laiku, reik tikėtis, bus ir daugiau.

Mantas Malcius
2019 14 vasario 13:28

Sveikintinas sprendimas nuo jų atsiriboti, bet labai jau uždelstas.

Kolicija
Kolicija
2019 14 vasario 12:25

Būtina vienytis po TS-LKD partijos sparnu tiek Vilniuje, tiek ir Rokiškyje. Kitaip šutvė paims viršų.

prostitutė
prostitutė
2019 14 vasario 11:23

Tikra politinė prostitutė,per partiją TT laimėjo rinkimus,pabėgo pas valstiečius,nes norėjo but daugumoj,kad tipo daugiau rajonui padėt,dabar perbėgo pas konservatorius,kad but opozicijoje.Žmogus visiškai be savo nuomonės.Jo nuomonė gal sutampa tik su Putino nuomone Rusijoje,kur prasukinėja su giminėm savo versliuką. Man gėda,kad už jį balsavau.

www
www
2019 14 vasario 11:22

Kai norėjo laimėt rinkimus, pritarė valstiečių programai, dabar jau, kaip mažas vaikas, nusibodo matyt. Keičia nuomonę, nepatikimas labai.

Julius
Julius
2019 14 vasario 15:29
Atsakinėti į  www

Taigi turėjot kandidatą Joną, atsidavusį partijai iki kaulų smegenų. Tai kodėl už jį nebalsavot ? Vargšelis pateko tik pagal sąrašus ir žemvaldžio malonę.

Bombis
Bombis
2019 14 vasario 10:47

Seniausios profesijos atstovas/ė

Rekomenduojami video: