Rugsėjo 1 – osios rytą į avariją pateko ir patyrė sužalojimų kandidatas į Seimą Jonas Jarutis. A.Minkevičienės nuotr..
Rugsėjo 1 – osios rytą į avariją pateko ir patyrė sužalojimų kandidatas į Seimą Jonas Jarutis. A.Minkevičienės nuotr..

 

Rugsėjo 1 – osios ryte kelionė iš Kupiškio į Panevėžį nelaime baigėsi kupiškėnui, buvusiam Kupiškio merui, o šiuo metu Sėlos rinkimų apygardos kandidatui į Seimą Jonui Jaručiui.

Kaip praneša interneto portalas 15 min.,  ties Kupiškio ir Panevėžio rajonų ribų sankirta esančiame Šaukliškių kaime susidūrė automobiliai „Volkswagen Lupo“ ir „Opel“.  Per avariją sužalotas „Volkswagen Lupo“ automobiliu važiavęs buvęs Kupiškio rajono meras J. Jarutis.

 Pirminiais duomenimis, avarija įvyko dėl „Opel“ vairuotojo kaltės. Šį automobilį vairavęs 22 m. jaunuolis pareigūnams aiškino, kad jis prie vairo užsnūdo. Kai šalia sėdėjusi keleivė pastebėjo, jog „Opel“ pajudėjo link priešpriešinės eismo juostos ir vairuotoją pažadino, šis staiga pasuko vairą į dešinę. Manevras buvo lemtingas: „Opel“ mašina  užlėkė ant pakelės žolės, po to metėsi atgal ir išlėkė į priešpriešinio eismo juostą, kuria važiavo J.Jaručio automobilis.

Po automobilių susidūrimo „Opel“ pakibo ant šlaito, o nedidelis „Volkswagen“ kelis kartus vertėsi ir atsidūrė griovyje. Į avarijos vietą iškviestos specialiosios tarnybos. Medikai į ligoninę išgabeno „Volkswagen“ vairavusį J.Jarutį. Kaip pranešama, po avarijos jis buvo sąmoningas, tačiau patyrė smarkių nugaros sužalojimų.  „Opel“ vairuotojas ir keleivė po medikų apžiūros į ligoninę vykti atsisakė, jie atsipirko šoku.

J.Jarutis yra kandidatas į Seimą vienmandatėje Sėlos, jungiančios mūsų ir dalį Kupiškio rajono teritorijos, rinkimų apygardoje. Jį kandidatu iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. J.Jarutis  14 – oju numeriu įrašytas ir šios partijos daugiamandatės sąraše į Seimą.

 

 

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie