Tokį kliūčių ruožą reikia įveikti sodų bendrijos „Draugystė“ nariams, norintiems patekti į savo sklypus. R. Kilkaus nuotr.

Kiekvieną pradėtą darbą reikia pabaigti, tačiau tiems, kas prieš dvi savaites pradėjo tvarkyti Uljanavos kaimo (Rokiškio kaim. sen.) sodų bendrijos „Draugystė“ Centro gatvę, tai, matyt, nė motais.

Išpjautos asfalto duobės tapo kliūčių ruožu gyventojams, važiuojantiems į savo kolektyvinius sodus. Aštrūs duobių kampai gadina mašinų padangas, o apvažiuoti kliūtį – jokių galimybių, nes jų – daugybė.

Atliktas duobių taisytojų darbas greitai liks bevertis, nes parengtos asfaltuoti duobės jau užneštos žvyru, jų kraštai aptrupėję. Jeigu ant tokių duobių bus užlietas asfaltas, kokybės nėra ko tikėtis ir didelė galimybė, kad rudenį atsivers duobės tose pačiose vietose.

Neūkiškumas ir aplaidumas akivaizdus. „Jeigu neturėjo lėšų, tai nereikėjo darbų nė pradėti. Dabar kelias ne sutvarkytas, o sudarkytas. Šiuo keliu važiuojame ne tik mes, autobusai tris kartus per dieną atveža žmones į sodus“, – piktinosi kalbinti sodų bendrijos nariai.

Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė sakė taip pat sulaukianti pasipiktinusių gyventojų skambučių, tačiau nelabai kuo galinti padėti, nes rajono gatvių ir kelių tvarkymą viešojo konkurso keliu laimėjo UAB „Tvirta“, kuri ir yra atsakinga už šiuos darbus. Kodėl susiklostė tokia situacija, reikėtų aiškintis su jais ir savivaldybės specialistais.

Kalbintas rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyr. specialistas Augustinas Blažys sakė, kad jie taip pat nėra patenkinti šios bendrovės darbu. Šiandien vyks susitikimas su „Tvirtos“ vadovais, bus ieškoma, kaip spręsti šiuos klausimus.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie