Seimo Joanai Jazdauskaitei dar nematyti.
Seimo Joanai Jazdauskaitei dar nematyti. Asmeninio albumo nuotr. Ja

Kandidatų į Seimą vienmandatėje Sėlos apygardoje sąrašą papildė septintas pretendentas. Sekmadienį į konferenciją susirinkęs Liberalų sąjūdžio Rokiškio skyrius kovoti dėl mandato deleguoja Joaną Jazdauskaitę.

Rytoj  atskleisime intrigą, kodėl jaunai politikei negalės būti atvertos Seimo durys ir ką darys Liberalų sąjūdžio Rokiškio skyrius?

Vienmandatėje į Seimą Rokiškio liberalų sąjūdis buvo pateikęs du kandidatus: J.Jazdauskaitę ir Liną Juozėną. Didesnio partiečių palaikymo sulaukė J.Jazdauskaitė. Skyriaus patvirtinta jos kandidatūra bus teikiama partijos vadovybei, kurios taryba birželio 11 d. prieš visuotinį susirinkimą kandidatę turėtų patvirtinti.

„ Svarbiausia veikla kandidatė įvardijo 5 metus trunkančią savanorystę ir darbą su jaunimu bei jaunimo projektus su užsieniu. Šeimos versle (UAB „Rokiškio turgus“) dirbanti vidurinį išsilavinimą turinti 23 metų kandidatė nuo rudens planuoja studijuoti  finansus ir verslo administravimą. „Pirma darbas, paskui – diplomas“, – taip apie save sakė pretendentė į Seimą.

„Mūsų skyrius atsinaujina. Nutarėme vadovavimą perduoti jaunimui“, – sakė politikoje patyręs skyriaus lyderis Vytautas Masiulis. Sekmadienį išrinktas naujas pirmininkas. Skyriaus vairas patikėtas jaunam politikui L.Juozėnui.

Liberalų sąjūdžio Rokiškio skyriaus pirmininkas Linas Juozėnas. Asmeninio albumo nuotr.
Liberalų sąjūdžio Rokiškio skyriaus pirmininkas Linas Juozėnas. Asmeninio albumo nuotr.

Pretenduojančių susikauti dėl Seimo nario mandato Sėlos vienmandatėje sąraše kandidatai: Jonas Jarutis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Algis Kazulėnas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Raimundas Martinėlis („Tvarka ir teisingumas“), Vidmantas Maželis (Darbo partija), Jolanta Paukštienė (Laisvės sąjunga (liberalai), Vytautas Saulis (Lietuvos socialdemokratai) ir Liberalų sąjūdžio partijos tarybai tvirtinti teikiama Joana Jazdauskaitė.

Seimo rinkimai vyks spalio 9 d. Likus trims mėnesiams iki rinkimų bus patvirtintos rinkimų apygardų bei apylinkių komisijų sudėtys.

13
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
TadasNesuprataujonasMantas MalciusPalaikau. Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Tadas
Tadas

Kažkas rašo „linkiu susimąstyti apie savų pačių gyvenimus“. Nerinkdami tokių kandidatų mes darome geriausią sprendimą galvodami apie savo gyvenimus. Atsiminkit, kad renkame dėl savęs pačių 🙂

Nesupratau
Nesupratau

O tai rajono liberalai, kad užsnūdo – už lango XXI a.,o ne XXa. 6-8 dešimtmetis t.y. ne hipių laikai, kad čia hipį pirmininku išsirinko. Kokia partija, toks ir kandidatas, toks ir skyriaus pirmininkas. O liberalai tai seniai žinomi konservatorių „tam tikros vietos“ laižytojai.

jonas
jonas

Vistik Seimo narys, jei nori ką nemažai išmanyti ir žinoti šalies gyvenime turi turėti universitetinį įsilavinimą kaip minimum ,o geriausia kad ir mokslų daktaras būtų.

Mantas Malcius

Tokia čia ir intriga. Neatitinka Konstitucijos reikalavimų, tai ir negalės būt renkama į Seimą.

Palaikau.
Palaikau.

Aš nesuprantu, kaip Jūs galit sakyti, kad čia yra visiška nesąmonė? Ar svarbiau nieko nereiškiantis popierinis diplomas ar ilgametė darbo ir praktikos neįkainojama patirtis? Mieli komentatoriai, kurie rašote, kad čia anekdotas, linkiu susimąstyti apie savų pačių gyvenimus. Joana yra vienas iš protingiausių žmonių sutiktų mano gyvenimą. Per savanorystę, įvairius projektus, darbą ji įgijo tokių žinių, apie kurias paprastas studentas baigęs aukštąjį universitetą galėtų tik pasvajoti. Joaną palaikau ir palaikysiu. Reikia tokių žmonių, suprantančių jaunimą, dabartinę situaciją Lietuvoje, savanorystės ir neformalių žinių įgijimo svarbą. Jokie mokslai niekada neprilygs tokiai patirčiai, kurią įgavo Joana.

Kroitus
Kroitus

Liberalai 100% žino, kad jų kandidatės neišrinks, tai siūlo tą, kas pagal įstatymus negali būti Seimo nariu. Nes išsilavinime esmė, o amžiuje. Seimo narys gali būti tik nuo 25 metų.

kazys
kazys

Kam tas issilavinimas vistiek blogiau uz sauli ar kitus bebenciokus nebus

moteris
moteris

Parodija!!! Be aukstojo issilavinimo i seima! Jus juokaujat???!!!! Gal daugiau dvyliktoku noretu i seima? Kam cia mokytis;) (gaila 5metus praleido, reikejo anksciau) .

Šaunuoliai
Šaunuoliai

Šaunuoliai.
Pirmyn jaunimas. Ačiū, kad neatlygintinai dirbate miesto labui ir nekreipiate dėmesio į namuose neturinčius ką veikti ir drebiančius silpnaprotiškus komentarus.
Visi nori jaunimo, iki 25 metų amžiaus tačiau su 30 metų patirtimi, daktarantūros įsisavinimu bei mokančiu skraidyti.

Pirmyn Liberalai,
Laisvė naujovėms ir naujai energijai

Rūta
Rūta

Liberalai Lietuvos mastu skęsta skandalų liūne, rajono mąstu liberalai visiškas nulis, todėl nenuostabu tokie kandidatai 🙂

Morta
Morta

Tiesiog anekdotas.

ziurovas
ziurovas

Vrk raso kad Martinelis savarankiškas kandidatas …?

vidabu

Geras..vidurinis išsilavinimas. Tai tik tokių seime ir reikia? Svarbu priklausyt partijai.