J. Kačerausko nuotr.

Žurnalisto darbas – besikeičiantis ir nepakartojamas – nebūna vienodų dienų, nekankina darbo rutina, tik tai reikia pastebėti, įamžinti ir tikėtis, kad visa tai kažkada pamatys ir kiti. Tūkstančiai kadrų ir tik keli iš jų atsiduria laikraščio puslapiuose, likusieji taip ir lieka redakcijos archyvuose.

Laikraščio gimtadienis – puiki proga nors akies krašteliu visiems pasidžiaugti, pasigrožėti, o kartu ir suvokti, kokia trapi ir nepakartojama gali būti gyvenimo akimirka.

Žurnalistai Aldona Minkevičienė, Reda Milaknienė, Rasa Keliuotytė ir Justas Kačerauskas kviečia stabtelėti ir susimąstyti: gyvenimas yra kupinas spalvų, nuolat besikeičiantis ir nepakartojamai gražus! Fotografijos darbų paroda, apie kurią žurnalistai svajojo seniai, bet vis atidėliojo atiduodami dėmesį kūrėjams, apie kuriuos rašo, atidaryta „Gimtojo Rokiškio“ redakcijoje. Ją gali pamatyti kiekvienas. Sustabdytuose kadruose – visi metų laikai, „sumedžioti“  fotoaparatu, atspindintys gamtos grožybes nuo dangaus iki žemės. Yra kadrų iš ralio fiestos, „Vaidiname žemdirbiams“ spektaklių susikaupimo. Taip pat užfiksuoti Lietuvai gerai žinomi žmonės – Liongino Šepkos našlė Danutė Šepkienė, garsiausias Lietuvos tapytojas Šarūnas Sauka, kraštietis aktorius Ferdinandas Jakšys, visiems pažįstami mūsiškiai – miškininkas Antanas Šliakas, Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, dar mažai žinomas pradedantis tapytojas – atradimas Paulius Pavarotnikas,   rokiškėnai moksleiviai, kareiviai ir kiti.

 

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie