Šiandien į „Ąžuolyno meškučių cirko“ savininko Nikolajaus Zobovo valdas Kraštų kaime nuvykę Kauno zoologijos sodo darbuotojai, aplinkosaugininkai ir policija susidūrė su neeiline situacija – N. Zobovas užsidarė narve kartu su likusia meška vardu Vipas.

Kol kas nei policijos pareigūnai, nei aplinkosaugininkai situacijos nekomentuoja, iš tolo bando vesti derybas su tokią protesto formą pasirinkusiu šeimininku.

Preliminariais duomenimis, likusią mešką buvo nutarta paimti iš A. Zobovo dėl netinkamų gyvūno laikymo sąlygų. Prieš savaitę buvo pasirodžiusi informacija, kad N. Zobovas atsisakė pasakyti kur yra viena iš jam priklausančių meškų. Kur dingo Kvina visi tik spėlioja – kai kas teigė mešką pastebėjęs Anykščių rajone.

Pasak Aplinkos apsaugos departamento pareigūnų, situacija yra įtempta. Savininkas nenori atsisveikinti su savo meška. Visos derybos vyksta nuo 10 val. ryto.

Papildyta

Visgi trečiadienį situacija pasikeitė – N. Zobovas sutiko Vipą atiduoti aplinkosaugininkams, kad ši būtų išgabenta į zoologijos sodą. Pats cirko įkūrėjas nuo komentarų „Gimtajam…“ susilaikė.

Aplinkos apsaugos departamento Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Ieva Krikštopaitytė „Gimtajam…“ teigė, jog N. Zobovas sutiko geranoriškai perduoti pareigūnams gyvūną, tačiau, kada tiksliai ir kaip, sakė nežinanti. „Galutinių žinių dar nėra. Šiuo metu žinome tik tiek – atiduoti aplinkosaugininkams gyvūną šeimininkas sutiko geranoriškai. Dar deriname su zoologijos sodu paėmimo laiką ir sąlygas. Kol kas gyvūnas nėra paimtas“, – trečiadienio popietę komentavo I. Krikštopaitytė.

Specialistės žiniomis, Vipa N. Zobovui bus grąžinta su sąlyga, jog šis pagerins laikymo sąlygas. Pats N. Zobovas trečiadienio popietę buvo pastebėtas Obeliuose.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: