Redakcijos archyvo nuotr.

Tam, kad Kultūros centro direktoriaus pareigas paliktų „šalių susitarimu“, Rokiškio savivaldybė  Erikui Druskinui pasiūlė dviejų mėnesių išeitinę kompensaciją. E. Druskinas svarsto, kad „dėl taikos“ galėtų pasitraukti iš vadovo pareigų, tačiau norėtų likti Kultūros centre ir tęsti pradėtus darbus…

Vieni valdys pinigus, kiti – dirbs

„Šiandien (pirmadienį – aut. past.) E. Druskinui įteiktas raštas, pagal kurį jam siūloma išeiti šalių susitarimu, ir per septynias dienas jis turi duoti atsakymą. Jam planuojama išmokėti dviejų mėnesių išeitinę kompensaciją“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas. Su siūlymu Kultūros cento vadovą supažindino Juridinio ir personalo skyriaus specialistė.

V.Rancevas taip pat sakė, jog festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ organizavimas, tai, kas nesusiję su pinigais, pirmadienį perduotas Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjui Petrui Blaževičiui. Jam nurodyta sudaryti komitetą festivaliui organizuoti, pasirūpinti, kad „jame būtų tinkami ir išmanantys žmonės“. „Tiesa Kultūros centras yra asignavimų valdytojas, kitos įstaigos darbuotojas negali pasirašinėti sąskaitų“, – problemą perduodant festivalio organizavimą į kitas rankas įžvelgia V. Rancevas. Bet jis teigė, jog bus daroma viskas, kad žiūrovai jokių trukdžių ar nepatogumų nejaustų.

Plačiau skaitykite antradienio  „Gimtajame…“

kasyba

8
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
belekasgražuMARGARITASmalsutisAda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Atsilaisvino pragertas etatas Juodupėje.

belekas
belekas

Ką reiškia festivalio organizavimą perduoti į kitas rankas.Tai taip išeitų, kad KC lyg naikinamas, lyg jo keičiamos funkcijos. Bet tai projektas. Rokiškis niekaip kitaip nebesugeba savęs išgarsniti – garsinasi per kvailus skandalus. Vieni valdys asignavimus, kiti trinsis viešumoje. Darys, kad žiūrovai nepatogumų nejaustų. Akli gal? Žiūrovai seniai jaučia, skaldosi. Eina į vienus renginius lunginiai, į kitus- versliniai. Žmonės jau žmonių bijoti ima, kad neišsiduoti kieno pusėj, nes nežinai kuo tai atsisuks prieš tave patį. Ne tik žiūrovai tai jaučia, tai daeis ir iki Kultūros tarybos ir neliks be šešėlio ir pasekmių ateityje, skirstant lėšas. Ir kam viso to reikia ir… Skaityti daugiau »

gražu
gražu

Nežinojau, kad kultūros centre yra laisvų etatų ir bus siūloma užimti buvusiam direktoriui. Ar sukurs etatą specialiai jam? O gal atleis žmones ir į jų vietą priims? Lauksime paaiškinimo, spauda tikiuos nepraeis pro ausis. Gražu net žalia.

Smalsutis

Ar vedėjas Petriukas vykdė šią funkciją:
7.5. vykdo Skyriaus kompetencijai priskirtų Savivaldybės biudžetinių kultūros įstaigų veiklos priežiūrą (kuravimą ir koordinavimą) pagal patvirtintą tvarką; derina veiklos programas, analizuoja veiklos kokybę bei teikia metodinę pagalbą, informuoja jas apie priimtus savivaldybės institucijų sprendimus;

MARGARITA
MARGARITA

TAI GRUBIAUSIOS FORMOS MOBINGAS. Ką p.Druskinas padarė tokio, kad jis, būdamas projekto autoriumi ( inf. iš spaudos), „niekam negadins nervų“ ir neketina dėl to lankytis net spektakliuose.Baisiau nei žiauru iki ko užkopė kaikieno arogancija, kad net žmogaus buvimas visuomenėje nepageidaujamas. KĄ VEIKĖ BLAŽEVIČIUS per visą ši mobingavimo laikotarpį, kažkodėl niekur žiniasklaidoje- nė žodelio. O ar ne jo pareiga analizuoti, padėti kolektyvui išsiaiškinti, padėti tramdyti emocijas, jei kažkas nesugeba susitaikyti su pakitimais. Tai koks BLAŽEVIČIAUS indėlis, kad jo kuruojamoje srityje neįsipliekstų mobingo reiškiniai, o ypač, kai baksnojama į asmens kilmę ( Vagonio įronija apie aukso luitus iš Izraelio). wwwtemainfo str. skyrelis… Skaityti daugiau »

MARGARITA
MARGARITA

GERB.DRUSKINAI, nemanau, kad Tamstai verta savo garbę ir orumą į dviejų mėnesių atlyginimą išmainyti. Taikos vistiek nebus, o kaiptiktai – plėšrumas dar labiau išaugs. Skaityki „Ada“ komentarą: jau-sekantis…Šalia šio str. p.Daugnoro nuomonė, kuri priežasties šaknis įvardija, nesiedamas jų išnykimo su Druskino pavarde.Specelistas seniai dirbo, manau -žino. Jei savivaldybei visa šita Abrakadabra maklė su festivalio projektu nepavyks, prisidirbs, tada už pasekmes bus kaltas ….ir vėl DRUSKINAS – sakys svarbiu momentu … pasitraukė. Tai mano nuomonė, suformuota viešos informacijos.

Smalsutis

Adai: po partijos sparneliu vadovu dirbti gali bet kas panašus į Gretą.

Ada
Ada

P. Mere vienoje vietoje tvarka padarete’ Aciu. O kada zadate tvarka padaryti soc.paslaugu centre. Manau tokia direktore kaip Kaupiene irgi negi dirbti. Ten irgi kolektyve karas. Manau ir konservatoriam besudaro garbes tokia partiete. Laukiu jusu sprendimo. Aciu labai