blank
Konkurso „Pilietiškiausias metų mokinys“ dalyviai su Seimo nario padėjėju Ramūnu Godeliausku ir Seimo nariu Raimundu Martinėliu . N. Šulcienės nuotr.

Šiandien „Gimtojo…“ redakcijoje buvo apdovanotas konkurso „Pilietiškiausias metų mokinys“ nugalėtojas ir pagerbti nominantai.

Jau 27 metus Lietuva džiaugiasi esanti laisva ir nepriklausoma. Jaunimas – visų mūsų ir šalies ateitis, todėl labai svarbu jį skatinti, matyti gerus jo darbus, jais džiaugtis.

Laikraštis „Gimtasis Rokiškis“ rajono ugdymo įstaigoms buvo išsiuntęs kvietimus dalyvauti konkurse „Pilietiškiausias metų mokinys“ ir siūlyti savo 10–12 klasių mokinius, kurie yra iniciatyvūs, aktyvūs, myli Lietuvą ir prisideda prie gimtinės puoselėjimo.

Nuo vasario 27-osios interneto puslapyje www.grokiskis.lt buvo galima balsuoti už pateiktas mokinių kandidatūras.

Smagu, kad visi nominantai sulaukė palaikymo, surinko nemažai balsų. Ir visai nesvarbu, kur mokaisi, kur gyveni: jeigu esi aktyvus, moki kitus uždegti savo idėja, tave pastebės visur.

Šių metų pilietiškiausiu rajono mokiniu išrinkta Pandėlio gimnazijos III klasės gimnazistė Deimantė Sadauskaitė. Jai atiteko pagrindinis prizas – šio konkurso globėjo LR Seimo nario Raimundo Martinėlio dovana.

Palaikymo sulaukė ir kiti konkurso dalyviai: Asta Jasiūnaitė (Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų padalinys), Dovydas Kairys (Obelių gimnazija), Aurora Lobovaitė (Kamajų Antano Strazdo gimnazija).

Visi dalyvavusieji konkurse buvo apdovanoti „Gimtojo…“ laikraščio prenumerata ir saldumynais.

Nuotraukos

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments