Šiandien laikinai buvo sulaikytas Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis. Nuotrauka iš „Anykštos" redakcijos archyvo.

Įtariama, kad Anykščių rajono savivaldybėje buvo susitarta priimti bei priimta kyšių iš kai kurių verslo atstovų. Verslininkams, kaip įtariama, buvo pažadėta priimti naudingus sprendimus, paveikiant Anykščių rajono savivaldybės valstybės tarnautojus, kad šie teisėtai arba neteisėtai veiktų ir sudarytų išskirtines sąlygas, naudingas jų verslui, pavyzdžiui, dėl disponavimo žemės sklypu, dėl paramos verslo plėtrai. Atlikdami procesinius veiksmus, STT Panevėžio valdybos pareigūnai iš Anykščių rajono savivaldybės paėmė tyrimui reikšmingų dokumentų. Buvo atliktos kratos kai kurių asmenų darbo vietose bei namuose.
Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis laikinai sulaikytas tuoj po galimo nusikalstamos veikos padarymo. Tokiu būdu buvo nutrauktos galimai daromos apysunkės korupcinės nusikalstamos veikos ir neteisėta įtaka savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams. Merui įteiktas pranešimas apie įtarimus dėl prekybos poveikiu. Nusikalstamos veikos požymiai buvo nustatyti 2018-ųjų metų pabaigoje ir vyko iki 2019-jų metų sausio. Atskleidžiama, kad šioje byloje be mero yra dar vienas įtariamas asmuo. Dėl kardomosios priemonės paskyrimo prokuroras spręs artimiausiu metu.

Šaltinis: www.15min.lt

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: