"Romuvos" 44 - oji laida.A.Minkevičienės nuotr.

Rajono gimnazijose – paskutinio skambučio šventės.  Ketvirtadienį mieste šėlo Juozo Tumo Vaižganto gimnazijos abiturientai. Po jautraus atsisveikinimo klasėse šios gimnazijos „Romuvos“ padalinys „okupavo“ Rokiškio kultūros centrą. Čia, sausakimšoje salėje, gimnazijai „ate“ tarė per 150 abiturientų, gausiai lydimų tėvų ir kitų šeimos narių bei draugų.

ttttt

Gimnazijos direktorius Gediminas Matiekus sveikinimo kalboje abiturientus mokė, kaip per artėjantį svarbiausią – lietuvių kalbos egzaminą išsivaduoti nuo streso. „Jums reikia parašyti rašinį iš 500 žodžių. Tiek žodžių jūs galite perskaityti per 2 minutes. Taigi dar turite 9 dienas iki egzamino. Per tiek laiko galima perskaityti daugiau nei milijoną žodžių“, – šmaikštavo gimnazijos vadovas, linkėjęs visiems sėkmės.

Gimnaziją baigiančius sveikino rajono meras Antanas Vagonis, vicemeras Egidijus Vilimas, Seimo narys Vytautas Saulis, J.Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas, linkėję nesirinkti paties lengviausio kelio ir, svarbiausia, būti gerais žmonėmis. Abiturientus posmais, dainomis ir šokiais graudino juos išlydintys vienuoliktokai ir pirmokai.

Vienuoliktokams išeinantys jų draugai testamentu perdavė gimnazijos turtą, simbolinį raktą, o dovanų nuo 44 – osios laidos – stilingą suolą. G. Matiekui simboliškai įteikta „Romuvos“ 44 – osios laidos abiturientų ir pedagogų nuotraukų vinjetė. Dvi valandas liejosi padėkos, jausmingos dainos ir linkėjimai. Šventės finale – abiturientų valsas ir bendra jų daina, kviečianti drąsiai rinktis ateities kelią, bet nepamiršti, kur yra kiekvieno išeinančio šaknys ir draugai.

Šventės akimirkos -www.grokiskis.lt nuotraukų galerijoje

azija

5
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
NUSIVYLESMIGLĖJurgita NarkevičienėSmalsutisALIO! Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
NUSIVYLES
NUSIVYLES

VIENA NUOTRAUKELĘ IŠSPAUSDINO……. O VISAS TEKSTAS APIE ROMUVA IR JOS 44 LAIDA , APIE VAIZGANTĄ ,92 LAIDA IR IŠLIKUSIAS SENAS TRADICIJAS NEI ZODZIU NEUZSIMINTA, SVENTES VYKO SKIRTINGU LAIKU , TAD SUDALYVAUTI BUVO GALIMA ABEJUOSE RENGINIUOSE, TIKIUOS KITAIS METAIS NUOTRAUKU GALERIJOJE BUS IR VAIZGANTIECIU NUOTRAUKU, LAABAI TIKIUOS………

MIGLĖ
MIGLĖ

Labai trūksta Senųjų rūmų padalinio šventės akimirkų, kodėl apie tai niekur nerasote??? Nei nuotraukų galerijoje, nieko. Tuo labiau šventės vyko skirtingu laiku, tad apsilankyti abiejose vietose problemų neturėjo, net tie patys romuvieciai po savo renginio atejo į vaizganta, na nežinau, nusivylusi ne aš viena jau esu jumis.

Smalsutis

O Senųjų rūmų abiturientai??? Kodėl apie juos nerašoma ir foto nėra?

ALIO!
ALIO!

Gimtasis Rokiški, jau atsibodot su gimnazijos Senųjų rūmų diskriminavimu. Atrodo, kad senajame „Vaižgante“ šventės nė nebuvo. Gal apsižiūrėkit, kas vyksta mieste, Senuosiuose rūmuose irgi buvo direktorius, ir Saulis, ir puiki šventė su giliomis tradicijomis, palietusiomis kiekvieno dalyvio širdį. Negražu taip, gerbiama redakcija, vaikai visur vaikai, o Senųjų rūmų nė nuotraukėlės neįdėjot. Gėda.

Jūsų nuotraukėlių bus išspausdinta šeštadienio „Gimtojo Rokiškio“ numeryje. Ačiū, kad skaitote ir rašote