GR archyvo nuotr.

Medikų dienos proga sveikiname šeimos gydytoją Virginiją Daščioraitę ir med. seserį Vidą Jasinevičienę. Dėkojame už rūpestingą gydymą, profesionalų darbą, dėmesingumą, linkime geriausių dienų, kantrybės, sveikatos ir ištvermės dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą.

R. V. V. Zviedriai

* * *

Artėjančios profesinės šventės proga norėtume pasveikinti Rokiškio PSC gydytoją Dianą Patapovą, slaugytoją Gražiną Jurgutienę ir padėkoti už profesionalumą, dėmesingumą, patarimus ir pasišventimą savo profesijai. Būkite sveikos, būkite laimingos.

Margarita ir Valentinas Jasinevičiai

* * *

Artėjančios šventės proga širdingai dėkoju gydytojai Dianai Patapovai ir med. seseriai Gražinai Jurgutienei už gydymą ir rūpinimąsi mano sveikata. Ir Jums linkiu sveikatos ir laimės gyvenime.

Angelė Garuolienė

* * *

Nuoširdžiai dėkoju gerbiamai gydytojai Astai Drazdauskaitei ir med. seseriai Jolitai Lapelienei už jautrumą, nuoširdų rūpestį, patarimus ir pagalbą. Telydi Jus asmeninė sėkmė, sveikata ir kantrybė.

Liucija Pipinienė

* * *

Už nuoširdų rūpestį, jautrumą, gerą širdį, už meilę savo darbui dėkojame šeimos gydytojai Virginijai Daščioraitei, slaugytojai Vidai Jasinevičienei, visiems ambulatorinės slaugos paslaugų namuose specialistams. Geriausių dienų, kantrybės ir sveikatos Jums visiems.

Su pagarba

Danguolė Adamonienė ir Vitalija Davainienė

* * *

Nuoširdus ačiū šeimos gydytojai Gražinai Tūskienei, slaugytojai Zitai Šniokienei, gydytojui Rimantui Kazlauskui už laiku suteiktą medicininę pagalbą, dėmesį ir nuoširdumą. Sveikatos Jums, sėkmės, kantrybės.

A. Valančiauskienė

* * *

Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai Dianai Patapovai ir slaugytojai Gražinai Jurgutienei už nuoširdų gydymą. Linkiu Jums daug sveikatos ir ištvermės. Ačiū Jums, mielosios.

Dėkoja Janina Kurklietytė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: